قرص سیستین ب6 - زینک آمریکایی بایو فرمولا 60 عددی

240,000 تومان
تعداد خرید

این محصول موجود نیست.

  • کد کالا: 13327
  • تاریخ انقضا: 1404/11/18
  • تگ ها:

قرص سیستین ب6 - زینک آمریکایی بایو فرمولا 60 عددی

قرص سیستین ب6 + زینک آمریکایی بایو فرمولا 60 عددی

قرص سیستین B6 زینک رازک  فردامارکت از ترکیب ال-سیستین ، ویتامین B6 ، آرژنین و روی تشکیل شده است.

این مکمل موجب رشد مو در آقایان و بانوان می‌شود. این قرص علاوه بر درمان ریزش مو برای افرادی که دارای ناخن‌های شکننده‌ای هستند بسیار مفید است.

بکار گیری آمینواسید ال – سیستین، ویتامین B6، اسیدآمینه آرژنین و زینک در کنار هم باعث تقویت و تسریع رشد موها می‌شود. این ترکیبات با مکانیسم هم‌افزایی‌های (سینرژیک) عملکرد یکدیگر را تکمیل و تسریع می‌کنند.

ال – سیستین آمینواسید مهمی است که در سنتز کراتین مو و ناخن شرکت می‌کند. ال – سیستین تکثیر و تزاید سلول‌های کراتین را تسریع کرده و تأثیر مطلوب و مثبتی بر روی رشد مو و ناخن‌ها دارد.

تأثیر افزایش سطح ال- سیستین در رژیم غذایی پس از 4 تا 6 هفته به‌ویژه بر روی موها مشخص خواهد شد.

ویتامین B6 بکار رفته در این مکمل یکی از ویتامین‌های مفید برای پوست و مو است. ویتامین ب 6 با افزایش سنتز هموگلوبین خون‌رسانی فولیکول‌های مو را بهبود بخشیده

و از این طریق اکسیژن و مواد غذایی بیشتری در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. این ویتامینعلاوه بر موارد فوق با رفع مشکلات پوستی مانند درماتیت نیز از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

شایان‌ذکر است که ویتامین ب 6 برای استفاده از ال – سیستین در بدن ضروری است و به ال- سیستین اجازه می‌دهد در سنتز کراتین شرکت کند. تحقیقات نشان داده است تعادل بین ال- سیستین و

ویتامین B6 در بدن برای سلامت پوست و مو بسیار حائز اهمیت است زیرا کمبود ویتامین ب 6 مشارکت ال – سیستین در سنتز کراتین را مختل می‌کند.

آرژنین آمینواسید دیگری است که در ترکیب سیستین B6 آمریکایی گنجانده‌شده است و

در غلظت‌های بالا در فولیکول‌های فعال مو یافت می‌شود. آرژنین باعث بهبود خون‌رسانی به فولیکول‌های مو شده و یک عملکرد تکمیلی و سینرژیک با ال – سیستین دارد.

زینک یا روی یکی از ریزمغذی‌های ضروری است که برای حفظ سلامت پوست و مو بسیار حائز اهمیت است. بعلاوه روی یکی از ترکیبات ضروری برای تشکیل کراتین است و فعالیت آنزیمی که باعث ریزش مو می‌شود

را مهار می‌کند. زینک همچنین با محافظت از سلول‌ها در مقابل استرس اکسیداتیو به حفظ سلامت موها و ناخن‌ها کمک کرده و مانع ریزش مو می‌گردد.

سیستین ب 6آمریکایی با داشتن ترکیبات فوق با عملکرد سینرژیک یکی از بهترین مکمل‌ها برای تغذیه پوست و مو و رفع مشکل ریزش مو در افراد با کمترین عوارض جانبی است.

   

بعد از خرید و مصرف محصول می توانید به محصول رای بدهید!

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

اطلاعات شخصی شما از جمله ایمیل و شماره تماستان نزد ما محرمانه می ماند.!

ما به نظر شما اهمیت می دهیم: *
جهت درج نظر باید وارد سایت شوید
Edna Watson

Very good and fast delivery during the week. Thank you!

April 16, 2020 at 3:08 am

به روز رسانی COVID-19 ما با ساعات و پرسنل محدود باز هستیم.