قرص فمودین-دینه-فردامارکت

قرص فمودین دینه ۵۰ عددی

قرص فمودین دینه ۵۰ عددی قرص فمودین دینه فردامارکت صد درصد گیاهی، حاوی مواد موثره میوه گیاه ویتکس جهت برطرف کردن اختلالات هورمونی زنان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دردرمان اختلالاتی مانند بی نظمی های قاعدگی، سندروم پیش از قاعدگی، حساسیت و درد پستان، قاعدگی دردناک و خونریزی شدید، افزایش پرولاکتین و همچنین […]
تومان 14000

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص فمودین دینه ۵۰ عددی

قرص فمودین دینه فردامارکت صد درصد گیاهی، حاوی مواد موثره میوه گیاه ویتکس جهت برطرف کردن اختلالات هورمونی زنان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دردرمان اختلالاتی مانند بی نظمی های قاعدگی، سندروم پیش از قاعدگی، حساسیت و درد پستان، قاعدگی دردناک و خونریزی شدید، افزایش پرولاکتین و همچنین اختلالات ناشی از یائسگی موثر می باشد.

قرص فمودین حاوی عصاره گیاه پنج انگشت است.این قرص جهت رفع علایم سندرم پیش از قاعدگی به خصوص حساسیت و درد سینه ها کاربرد دارد.همچنین از قرص فمودین جهت بهبود بی نظمی های سیکل قاعدگی و اختلالات یائسگی مثل گر گرفتگی ها استفاده می شود.

ویژگی های  قرص فمودین دینه

  • رفع عوارض فیزیکی یائسگی و همچنین اختلالات روحی و بی نظمی های خواب در این دوران

  • رفع اختلالات قبل از قاعدگی (PMS – سندرم پیش از قاعدگی)

  • رفع تنبلی تخمدان و کاهش یا توقف کیست های فیبروئیدی

  • کمک به بهبود دیسمنوره (قاعدگی دردناک)

  • بهبود عوارض ناشی از افزایش پرولاکتین

  • تنظیم کننده اختلالات هورمونی زنان

  • بهبود بی نظمی های سیکل قاعدگی

چرخه‌ی قاعدگی، روی افکار و احساسات شما اثر می‌گذارد. بنابراین، ممکن است چند روز پیش از قاعدگی خود، علائمی مانند خستگی، اضطراب و افسردگی را تجربه کنید که به عنوان سندرم پیش از قاعدگی یا پی ام اس شناخته می‌شود.

گاهی این علائم به حدی شدید است که زندگی روزمره‌ی شما را با مشکل مواجه می‌کند. البته، صرف تجربه‌ی این علائم به این معنا نیست که شما به اختلال ناخوشی پیش از قاعدگی دچارید. بنابراین، خیلی مهم است که علائم این مشکلات را به خوبی بشناسید. مثلاً اگر به این سندرم یا ناخوشی قبل از قاعدگی مبتلا باشید، نباید این علائم را در روزهای چهارم تا دوازدهم چرخه‌ی ۲۸ روزه قاعدگی خود تجربه کنید.

دستور مصرف قرص فمودین:

روزانه ۱ قرص، نیم ساعت قبل از صبحانه میل شود

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید