قرص مینرال کلسیم و منیزیوم-فردامارکت

قرص مینرال کلسیم و منیزیوم لایف پلن

 قرص مینرال کلسیم و منیزیوم لایف پلن  کلسیم موجود در قرص مینرال فردا مارکت  یکی از مهم ترین مواد مغذی در بدن شما است. بیش از ۶۹ درصد از کلسیم، در استخوان ها و دندان ها ذخیره شده اند و از عملکرد و ساختار اسکلت آن ها پشتیبانی می کنند.مابقی کلسیم بدنتان در سایر اندام […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

 قرص مینرال کلسیم و منیزیوم لایف پلن

 کلسیم موجود در قرص مینرال فردا مارکت  یکی از مهم ترین مواد مغذی در بدن شما است. بیش از ۶۹ درصد از کلسیم، در استخوان ها و دندان ها ذخیره شده اند و از عملکرد و ساختار اسکلت آن ها پشتیبانی می کنند.مابقی کلسیم بدنتان در سایر اندام های مهم، مانند انقباض عضلانی، عروق خونی و افزایش خون از طریق سیستم ایمنی در بدن است.

کمبود کلسیم

اما با وجود اینکه یکی از مهمترین مواد معدنی برای سلامتی انسان می باشد، اکثر مردم هنوز اطلاعات کافی در مورد آن ندارند.در واقع ۶۸ درصد جمعیت کل جهان از کمبود کلسیم رنج می برند.دختران و پسران نوجوان، زنان بالای ۵۰ سال و مردان بالای ۷۰ سال در معرض خطر بالاتری از کمبود کلسیم قرار دارند.

زنان در دوران یائسگی، گیاهخواران و کسانی که تحمل مصرف لبنیات را ندارند، نسبت به افراد دیگر بیشتر به کلسیم نیاز دارند. چنانچه در این بخش از سلامت نمناک در مورد علائم کمبود کلسیم توضیح خواهیم داد.

زمانیکه دچار درد و گرفتگی عضلات شده اید، دست ها و پاهایتان سوزن سوزن می شود یا بی حس است و با شکستگی های مکرر دست و پا روبه رو هستید، باید مصرف مواد غذایی حاوی کلسیم را افزایش دهید.

منیزیوم: منیزیوم  یک ماده معدنی مورد نیاز برای تمامی سلول های بدن است.  حدود نیمی از ذخایر منیزیم بدن درون سلول های بافتی و اندام ها و نیمی دیگر متصل

به کلسیم و فسفات در استخوان ها یافت می شود. منیزیوم در واکنش های بسیاری در بدن انسان نقش داشته و کمبود آن باعث عوارض مهمی می گردد. 

ویژگی های قرص مینرال کلسیم و میزیوم لایف پلن

۱- جلوگیری از پوکی استخوان

۲- ایجاد کریستال های استخوانی

۳- حفاظت از دندان ها

۴- فعالیت بهتر آنزیم های بدن

نحوه مصرف قرص مینرال کلسیم و منیزیوم لایف پلن

روزانه بین ۳ تا ۶ عدد همراه یا بعد از غذا با مقدار کافی مایعات مصرف گردد

شرایط نگهداری

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کوکان نگهداری گردد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید