قرص ویتامین د ۱۰۰۰ واحد - هلث اید

قرص ویتامین د ۱۰۰۰ واحد – هلث اید

         نام ترکیب      مقدار   نیاز روزانه
Vitamin D3 – 1000 iu  ۲۵ mcg  ۱۶۷ %
تومان 19000
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”قرص ویتامین d را چه موقع بخوریم ؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”قیمت قرص ویتامین d3 1000 در داروخانه آنلاین فردامارکت چگونه است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”قرص ویتامین D3 1000 iu هلث اید چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید قرص ویتامین د ۱۰۰۰ واحد – هلث اید:✅ بهترین قرص ویتامین دی برای تقویت سیستم ایمنی بدن و تقویت و سلامت بهتر استخوان ها و جلوگیری از پوکی استخوان.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

قرص ویتامین D3 1000 iu هلث اید

قرص ویتامین D3 1000 iu هلث اید : ویتامین D یکی از ضروری ترین ویتامین هایی است که ما باید در طول زندگی از آن استفاده کنیم . این ویتامین تاثیر بسیار زیادی روی سلامت ما خواهد داشت و با استفاده از آن می توانیم به بهبود و عملکرد بهتر سیستم ایمنی خودمان تا حدود زیادی کمک کنیم .در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از بهترین قرص های ویتامین D صحبت کنیم . شما با مصرف این قرص انرژی مورد نیاز خود و تمام ویتامین هایی که به آن نیاز دارید را تامین می کنید .

قرص ویتامین d را چه موقع بخوریم

ویتامین دی جزء ضروری ترین ویتامین ها می باشد . افرادی که ویتامین دی بدنشان کم هست در واقع ویتامین دی خون آن ها کم می باشد . قرص های ویتامین دی در دو مدل ایرانی و خارجی تولید می شوند . قرص های ویتامین دی خارجی ، دارای ۱۰۰۰ واحد ویتامین دی هستند . که اگر شما روزی یک عدد از این قرص ها را مصرف کنید در طول یک ماه هزار واحد ویتامین دی بدنتان تامین شده است .

ویتامین دی نقش موثری در سلامت و حفظ استخوان ها و ماهیچه ها دارد . شما می توانید بیشترین ویتامین دی مورد نیاز خود را از طریق کامل ترین منبع آن یعنی خورشید به دست آورید . خورشید به عنوان بزرگ ترین و بهترین منبع ویتامین D می باشد . شما می توانید در طول هفته ۳ روز به مدت ۱۵ دقیقه جلوی نور مستقیم خورشید باشید ، تا ویتامین مورد نیاز بدنتان تامین شود .

متاسفانه کمبود ویتامین دی هیچ گونه علامتی ندارد ولی کودکان اغلب به درد استخوان و عضلات دچار می شوند . با توجه به این موارد در کودکان خود می توانید به کمبود این ویتامین پی ببرید و در نهایت می توانید با مصرق قرص های ویتامین دی و مکمل های غذایی حاوی ویتامین D این ویتامین را تامین کنید .

قیمت قرص ویتامین d3 1000

فروشگاه اینترنتی فردامارکت تمام محصولات خود را این روز ها به صورت آنلاین در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . این محصولات با مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده خواهد شد . شما می توانید با مراجعه به سایت فردامارکت این محصولات را با مناسب ترین قیمت و تخفیف ویژه سال ۹۹ خریداری کنید .

قرص ویتامین D3 یکی از بهترین قرص هایی است که به تامین ویتامین دی مورد نیاز بدن ما کمک می کند . این قرص تاثیرات بسیار زیادی دارد که دو نمونه از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تقویت استخوان ها و حفاظت از آن ها
  • جلوگیری از پوکی استخوان
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید