قرص ویتامین سی و زینک فارماتک

قرص ویتامین سی و زینک فارماتک

کد مجوز بهداشت :۱۸۳۱۶۸۹۷۲۲۲۱۶۰۹۷ نوع محصول:قـرص تـعداد در بـسته:۶۰ عـدد نـوع بـسته بندی :قوطی پلاستیکی گـروه مـصرف کـننده :عـمومی کـشور تـولید کـننده :ایران
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:” قرص ویتامین سی و زینک فارماتک چیست ؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”درمورد قرص ویتامنی سی و زینک فارماتک چه می دانید؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”ویژگی های این قرص ویتامین سی و زینک چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید قرص ویتامین سی و زینک فارماتک:✅ قرص ویتامین سی و زینک فارماتک بهترین مکمل غذایی برای ورزشکاران ، خرید به صورت آنلاین از فردامارکت”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

مولتی ویتامین خارجی

قرص ویتامین سی و زینک فارماتک

قرص ویتامین سی و زینک پلاس فارماتک : با توجه به این که ویتامین ث برای بدن ضروری می باشد ، استفاده از مکمل های حاوی این ویتامین نیز می تواند تاثیرگذار باشد ، یکی از بهترین قرص های موجود در فروشگاه آنلاین قردامارکت برای ورزشکاران ، قرص ویتامین سی و زینک فارماتک می باشد . مصرف این قرص تاثیر بسیار زیادی روی سیستم ایمنی آن ها خواهد داشت و تاثیر بسیار زیادی روی سیستم عصبی ، عضلات ، لثه های آن ها خواهد داشت .

اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید به صورت اینترنتی به سایت www.fardamarket.com مراجعه کنید و این محصول را با قیمت بسیار مناسب سفارش و خریداری کنید . توجه داشته باشید که تمام حصولات این داروخانه آنلاین با مناسب ترین قیمت می باشد . امکان خرید حضوری از این دارخانه امکان پذیر است ؛ ولی با توجه به شرایطی که این روز ها با آن سروکار داریم ما خرید اینترنتی و از راه دور را به شما پیشنهاد می کنمی .

درمورد قرص ویتامنی سی و زینک فارماتک

ویتامین سی به عنوان یکی از ضروری ترین ویتامین ها در بدن شناخته می شود ، این ویتامنی یکی از مهم ترین موارد در تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد . ویتامین سی تاثیرگذارترین ویتامنی برای پوست ، مو و ناخن است . خانم هایی که می خواهند رشد موی خود را افزایش دهند و می خواهند پوستی جوان و شاداب داشته باشند ، بهتر است ویتامنی ث مورد نیاز بدن خود را تامنی کنند .

کپسول ویتامین سی و زینک در این مطلب به آن اشاره کردیم ، معمولا برای ورزشکاران توصیه می شود . این کپسول ویتامین ث مورد نیاز یک ورزشکار را تامین می کند و به خوبی در بدن جذب می شود . این قرص دارای هیچ گونه ماده نگهدارده و مواد مصنوعی نیست .

از ویژگی های این قرص می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • بهبود سیستم ایمنی بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن
  • تقویت و بهبود لثه ها
  • تقویت و بهبود غضروف ها
  • سلامت پوست و ناخن و مو
  • رشد و تقویت بهتر موها

ویتامین ها به دلیل این که برای بدن ضروری هستند ، تا به الان هیچ عوارضی در آن ها دیده نشده است . اما به خانم های باردار و مادرانی که شیر می دهند ، توصیه می کنیم این قرص را طبق دستور پزشک معالج خودشان مصرف کنند . توجه داشته باشید که باید یک ساعت بعد از مصرف غذا در روز این قرص را مصرف کنید ، تا نتیجه آن را ببینید .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید