قرص کاردیوتون-دینه-فردامارکت

قرص کاردیوتون ۳۰ عددی دینه

قرص کاردیوتون ۳۰ عددی دینه قرص کاردیوتون دبنه فردامارکت حاوی عصاره کراتاتاگوس می باشد. این قرص برای بهبود عملکرد قلب و عروق و پیشگیری از آترواسکلروز یا تصلب شرائین کاربرد دارد. عصاره کراتاگوس با افزایش خون رسانی به ماهیچه قلب باعث تقویت و بهبود عملکرد آن می شود.همچنین جهت کاهش فشار خون و چربی خون […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص کاردیوتون ۳۰ عددی دینه

قرص کاردیوتون دبنه فردامارکت حاوی عصاره کراتاتاگوس می باشد. این قرص برای بهبود عملکرد قلب و عروق و پیشگیری از آترواسکلروز یا تصلب شرائین کاربرد دارد. عصاره کراتاگوس با افزایش خون رسانی به ماهیچه قلب باعث تقویت و بهبود عملکرد آن می شود.همچنین جهت کاهش فشار خون و چربی خون کاربرد دارد.

برمبنای بررسی های کلینیکی ، کراتاگوس برای بهبود کیفیت عملکرد قلب و عروق و پیشگیری از آترواسکلروز،گیاهی کاملا شناخته شده بوده و تجویز آن جهت تقویت ماهیچه قلب به خصوص در سالمنـدان و در افـرادی که تحـرک فیزیکی ناکافی دارند، توصیه می شود زیرا کراتاگوس موجود در کاردیوتون با داشتن مقادیر بالایی از

پروسیانیدین ها و فلاوونوئیدها، باعث گشاد شدن عروق کرونر و افزایش جریان خون در آن و بهـبود خونـرسانی و تغـذیه قلب می گردد. لذا مصرف این قرص جهت بهبود عملکرد قلب و در موارد خستگی و کم آوردن نفس هنگام فعالیت موثر است.

از طرف دیگر به دلیل اثر مهار کنندگی پروسیانیدین ها برروی آنزیم مبـدل آنژیوتانسـین (ACE)، مقاومـت عروق محیطی کاهش یافته و باعث کاهش فشار خون می گردد.

بیماری قلبی یکی از مهمترین مشکلاتی است که زندگی انسان ها را به مخاطره می اندازد. بیماری قلبی-عروقی به هر گونه بیماری که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار دهد اشاره دارد که شامل بیماری‌های قلبی،

بیماری‌های عروقی مغز و کلیه و بیماری‌های شریانی می‌شود. این بیماری می تواند باعث سکته، حمله قلبی و در نهایت مرگ انسان ها شود. با گسترش زندگی ماشینی و سبک زندگی مدرن که همراه با استرس و فشار روحی می باشد، میزان شیوع بیماری های قلبی افزایش یافته و افراد زیادی به دلیل سکته قلبی و نارسایی های قلبی جان خود را از دست داده اند.

موارد مصرف قرص کاردیوتون :

  • افزایش دهنده ی قدرت انقباضی قلب ( تاثیر اینوتروپیک)

  • تغییر در زمان پرشدگی قلب با تاثیر روی ضربان قلب ( تاثیر کرونوتروپیک)

  • گشاد کننده عروق کرونر

  • حفاظت کننده ماهیچه قلب

  • تقویت کننده عضله قلب به ویژه در سالمندان و در موارد کاهش برون ده قلب

  • پایین آوردنده فشار خون

  • کمک به درمان ناراحتی های عصبی قلب همانند تپش ودرد تیز در قفسه سینه

  • کمک به تسریع درمان در اختلال آریتمی متوسط

  • کمک به کاهش شکنندگی مویرگ ها

روش مصرف قرص کاردیوتون:

به صورت معمول در هر روز ۳ بار و در هر بار یک یا دو قرص، نیم ساعت قبل از غذا استفاده شود. طول دوره بهبود و درمان نیز حداقل ۶ هفته می باشد.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید