قرص کلسیم+D-دینه-فردامارکت

قرص کلسیم+D دینه ۵۰عددی

قرص کلسیم+D دینه ۵۰عددی قرص کلسیم+ویتامین د دینه فردامارکت یک مکمل غذایی شامل کلسیم و ویتامین D3 می باشد. کلسیم برای استحکام و سلامت استخوان ها و دندان ها، انقباض عضلات، عملکرد طبیعی قلب و سیستم عصبی و نیز انعقادخون ضروری است. ویتامین د موجود در فرآورد جذب کلسیم را از روده افزایش داده و […]
تومان 10800

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص کلسیم+D دینه ۵۰عددی

قرص کلسیم+ویتامین د دینه فردامارکت یک مکمل غذایی شامل کلسیم و ویتامین D3 می باشد. کلسیم برای استحکام و سلامت استخوان ها و دندان ها، انقباض عضلات، عملکرد طبیعی قلب و سیستم عصبی و نیز انعقادخون ضروری است. ویتامین د موجود در فرآورد جذب کلسیم را از روده افزایش داده و

در ذخیره کلسیم در استخوان ها و نیز حفظ غلظت طبیعی کلسیم در خون نقش مهمی دارد. بنابراین مصرف این فرآورده در افرادی که از طریق رژیم غذایی کلسیم کافی دریافت نمی کنند، افرادی که در معرض کافی تابش نور خورشید نیستند،

خانم های باردار و شیرده، نوجوانان، به خصوص دختران، خانم ها در دوران قبل و بعد از یائسگی، سالمندان و بیمارانی که به مدت طولانی تحت درمان با داروهای ضدتشنج و کورتیکواستروییدها هستند، بیماران مبتلا به پوکی استخوان، نرمی استخوان (راشیتیسم)، کم کاری غده پاراتیرویید و تتانوس توصیه می شود.

کلسیم: این ماده معدنی جهت استحکام و سلامت استخوان ها و دندان ها، عملکرد طبیعی قلب و سیستم عصبی، انقباض عضلات و انعقاد خون ضروری است. کلسیم در دوران بارداری و شیردهی از اهمیت فوق العاده ای برخودار است.

ویتامین D3: از این ویتامین به عنوان ویتامین اشعه خورشید یاد می شود. ویتامین دی به جذب مواد معدنی از جمله کلسیم از لوله گوارش کمک کرده و برای سلامت غده تیروئید ضروری است. کمبود طولانی مدت این ویتامین ممکن است منجر به نرمی استخوان، پوسیدگی دندان ها، ضعف عضلانی، بی حالی، کاهش جذب مواد معدنی و پیری زودرس گردد.

دستور مصرف

نوجوانان وبزرگسالان:  یک قرص در روز

مصرف بیش از یک قرص در روز تحت نظر پزشک مجاز می باشد.

تداخلات دارویی

این قرص را با ۱ تا ۲ ساعت فاصله از سایر داروها مصرف نمایید.

عوارض جانبی

کلسیم+D در مقادیر توصیه شده ، معمولا به خوبی تحمل می شود. با مصرف اشکال خوراکی کلسیم احتمال بروز یبوست، نفخ، تهوع و استفراغ وجود دارد.

موارد منع مصرف

سابقه حساسیت به کلسیم کربنات و ویتامین D3 ، بالا بودن میزان کلسیم و ویتامین D3 خون در صورت سابقه وجود سنگ های کلیوی، با مشورت پزشک مصرف شود.

مصرف در بارداری و شیردهی

با مشورت پزشک مصرف شود.

شرایط نگهداری

در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد، دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید