قرص کورکوما-زردچوبه-دینه-فردامارکت

قرص کورکوما(زردچوبه) دینه ۵۰عددی

قرص کورکوما(زردچوبه) دینه ۵۰عددی قرص کورکوما دینه فردامارکت با داشتن عصاره و پودر ریزوک زردچوبه دارای خواص آنتی اکسیدانی چشمگیر و محافظ کبد و باعث افزایش ترشحات و دفع مواد صفرا می باشد. زرد چوبه با داشتن خواص ضد التهاب باعث کنترل التهاب و درد مفاصل در آرتروز و آرتریت روماتوئید می شود. ریزوم گیاه […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص کورکوما(زردچوبه) دینه ۵۰عددی

قرص کورکوما دینه فردامارکت با داشتن عصاره و پودر ریزوک زردچوبه دارای خواص آنتی اکسیدانی چشمگیر و محافظ کبد و باعث افزایش ترشحات و دفع مواد صفرا می باشد.

زرد چوبه با داشتن خواص ضد التهاب باعث کنترل التهاب و درد مفاصل در آرتروز و آرتریت روماتوئید می شود.

ریزوم گیاه دارای سابی‌نین، سینئول، بورنئول و الکل تورمرول و ماده‌ی مهم کورکومین می‌باشد که رنگ‌زرد زردچوبه نیز  به‌علت همین ماده‌ی کورکومین است. در واقع ماده‌ی فعال زردچوبه کورکومین است که خاصیت ضدالتهابی بسیار قوی دارد. از این‌رو می‌تواند داروی سودمندی برای  درمان آرتریت روماتوئید به‌شمار آید. به‌عبارت دیگرزردچوبه یکی‌از داروهای عالی و سالم برای درمان التهاب

و تورم مفصل‌هاست. کارخانه‌های داروسازی کشورهای صنعتی نیز  با بهره‌گیری از این خاصیت زردچوبه فرآورده‌های دارویی متنوعی عرضه کرده‌اند. در ایران نیز قرص کورکوما  برای درمان بیماری‌هایی چون التهاب و دردهای مفصلی، التهاب‌روده، کبد‌چرب، برخی‌از بیماری‌های پوستی، چربی‌خون، کاهش کلسترول، رقیق‌کردن خون، آلزایمر و پارکینسون استفاده می‌شود.

موارد مصرف قرص کورکوما:

آنتی اکسیدان قوی

از کبد محافظ می کند

اختلال صفراوی و جلوگیری از هاضمه

جلوگیری از التهاب و درد مفاصل

عصاره‌ی زردچوبه درد و التهاب بیماران مبتلا به استئوآرتریت زانو را  کاهش می‌دهد. این بررسی‌ها اثر ضدالتهابی زردچوبه را در‌مقایسه با داروهای غیراستروئیدی، مانند دیکلوفناک مشخص‌می‌کند و نشان می‌دهد که تجویز زردچوبه به بیماران مبتلا به استئوآرتریت زانو برای مدت چهار تا شش هفته درد و التهاب آنها را  به‌خوبی کاهش داده است.

هر جعبه ی قرص کورکوما دارای ۵ بلیستر ۱۰ عددی قرص روکشدار می باشد.

هنگام داشتن علائم سوء هاضمه بهترین کار مراجعه به پزشک متخصص است که ضمن معاینه و تجویز دارو می‌تواند به پیشنهاد‌ درمان با داروهای گیاهی موثر و عاری از عوارض جانبی متعدد نیز توجه کند.

دستور مصرف قرص کورکوما زرد چوبه دینه:

در هنگام مصرف غدا  روزانه یک عدد را همراه با غذا میل کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید