قرص گاسترودین-فردامارکت

قرص گاسترودین دینه ۵۰ عددی

قرص گاسترودین دینه ۵۰ عددی قرص گاسترودین دینه فردامارکت حاوی عصاره ریشه شیرین بیان و عصاره گل های کالاندولا و پودر ریشه ختمی می باشد.شیرین بیان موجود در این قص  دارای اثرات ضد التهابی و کاهش ترشح اسید معده است. قرص گاسترودین دینه برای بهبود زخم معده و درمان الهاب آن و پیشگیری از زخم […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص گاسترودین دینه ۵۰ عددی

قرص گاسترودین دینه فردامارکت حاوی عصاره ریشه شیرین بیان و عصاره گل های کالاندولا و پودر ریشه ختمی می باشد.شیرین بیان موجود در این قص  دارای اثرات ضد التهابی و کاهش ترشح اسید معده است.

قرص گاسترودین دینه برای بهبود زخم معده و درمان الهاب آن و پیشگیری از زخم معده و اثنی عشر موثر می باشد. این قرص حاوی عصاره ریشه شیرین بیان، کالاندولا و ریشه ختمی است، که حضور ترکیبات موثر در درمان گاستریت و زخم های گوارشی در این گیاهان با دقت و انجام مطالعات ریادی تحقیق و برسی شده است.

در صورت درمان نکردن زخم معده با افزایش درد و زخم آن مواجه می شوید.. در خصوص رژیم غذایی سختگیری کمتر از گذشته‌است و بیشتر تأکید بر عدم مصرف مواد اسیدی و ترش، مواد داغ و سوزاننده، ترشیجات، ادویه تند، الکل، نوشابه‌های گازدار و… است. شما باید در هنگام مصرف دارو ها به وبژه دارو های ضد التهاب غیر استروئیدی و کورتون باید احتیاط کرد.

داروهای آنتی اسید مانند هیدروکسید منیزیوم و آلومینیوم، بلوک‌کننده ترشح اسید مانند امپرازول، بلوک‌کننده گیرنده نوع دو هیستامین مانند رانیتیدین، سایمتدین و داروهایی مانند سوکرالفیت و بیسموت در درمان زخم معده به کار می‌رود. ترک سیگار و الکل توصیه می‌شود

ویژگی های قرص گاسترودین:

  • ضد التهاب و درد ناشی از اولسرپپتیک معده و اثنی عشر
  • افزایش مقاومت مخاطی ،التیام زخم معده واثنی عشر

دستور مصرف قرص گاسترودین:

با رعایت رژیم غذائی، یک یا دو قرص قبل از هرغذا، به مدت ۴ تا ۶ هفته.
قرص گاسترودین می تواند به تنهائی یا همراه با داروهای آنتی اسید تجویز گردد.

دستور مصرف قرص گاسترودین:

  • -در صورتی که مبتلا به نارسایی کلیه ، هپاتیت مزمن ، انسداد مجاری صفرا ، سیروز کبد ، پایین بودن پتاسیم خون استفاده نگردد .
  • – در صورتی که افراد دارای فشار خون می باشند باید در عین کنترل مرتب فشار خون با پزشک خود نیز مشورت کنند .
  • – در دوران بارداری و شیردهی به هیچ عنوان مصرف نشود.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید