قرص-مفاصل- گلوکز آمین -مکس-فردامارکت

قرص گلوکزامین و کندرویتین مکس فیشر فلکسان ۶۰ عددی

قرص گلوکزامین و کندرویتین مکس فیشر فلکسان ۶۰ عددی قرص گلوکز آمین مکس فردامارکت حاوی ترکیب منحصر به فردی از گلوکز آمین، کندروئیتین، MSM ، هیالورونیک اسید و ویتامین D3  با مقادیر مناسب جهت حفظ سلامت مفاصل می باشد.ین قرص درد و التهاب و خشکی مفاصل را کاهش داده و.باعث افزایش انعطاف پذیری در مفاصل […]
تومان 159000

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص گلوکزامین و کندرویتین مکس فیشر فلکسان ۶۰ عددی

قرص گلوکز آمین مکس فردامارکت حاوی ترکیب منحصر به فردی از گلوکز آمین، کندروئیتین، MSM ، هیالورونیک اسید و ویتامین D3  با مقادیر مناسب جهت حفظ سلامت مفاصل می باشد.ین قرص درد و التهاب و خشکی مفاصل را کاهش داده و.باعث افزایش انعطاف پذیری در مفاصل می گردد.

گلوکز آمین

یک ترکیب طبیعی است که در ساخت و ترمیم غضروف مفاصل نقش مهمی دارد.

کندروئیتین

یک ترکیب طبیعی است که باعث تسهیل و روان سازی حرکت مفاصل و جلوگیری از ساییدگی آنها می شود.

گلوکز آمین و کندروئیتین به علت دارا بودن خاصیت ضد التهابی در کاهش درد نیز موثر هستند و از آنجایی که این دو ترکیب در منابع غذایی وجود ندارند مصرف آنها از طریق مکمل های غذایی توصیه می شود. 

متیل سولفونیل متان 

یک ترکیب گوگرد دار در بدن است که در تشکیل مایع بین مفصلی و کلاژن نقش مهمی ایفا می کند. در بسیاری از مطالعات بالینی صورت گرفته خواص ضد درد و ضد التهابی این ترکیب جهت درمان آرتروز و سایر ناراحتی های مفصلی را نیز اثبات شده است.

هیالورونیک اسید

این ترکیب را با نام هیالورونان نیز می‌شناسند. این ماده بخش مهمی از بافت همبند و قسمت عمده مایع مفصلی می باشد که وظیفه اصلی آن لغزنده کردن سطح غضروف مفصلی است. در افراد مبتلا به آرتروز یا سائیدگی مفاصل، خاصیت لزجی و لغزندگی این مایع کم شده و نمی تواند به درستی کار خود را انجام دهد.

ویتامین D3

یکی از ویتامین‌های لازم جهت رشد و استحکام استخوانها است. این ویتامین با کمک به افزایش جذب کلسیم از روده‌ها و کاهش دفع از کلیه  ها به حفظ سلامت استخوان ها و پیشگیری از پوکی استخوان کمک می کند.

مشخصه های قرص گلوکز آمین مکس:

۱-حفظ سلامت غضروف و مفاصل در ورزشکاران

۲-پیشگیری از تخریب مفاصل در افراد مستعد ابتلا به آرتروز

۳-کاهش درد و التهاب مفاصل در افراد مبتلا به آرتروز

۴-بهبود حرکت و افزایش انعطاف پذیری مفاصل در افراد مبتلا به آرتروز

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید