قطره آهن فرو کیدز یوروویتال

قطره آهن فرو کیدز یوروویتال

نوع محصول :قطره سایز :۳۰ میلی لیتر کد بهداشتی: ۳۰۸۰۰۷۰۰۷۱۵۲ جنسیت: مصرف عمومی گروه: کم خونی کودکان نوع محفظه :بطری کشور سازنده :آلمان شرکت سازنده :یورو اوتک فارما
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”عوارض قطره آهن فروکیدز چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”قطره اهن فروکیدز خوبه؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”قطره آهن فرو کیدز یوروویتال چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: ” خرید قطره آهن فرو کیدز یوروویتال:✅ خرید قطره آهن برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از کم خونی در کودکان از داروخانه آنلاین فردامارکت..”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

ویتامین ث در بارداری

قطره آهن فرو کیدز یوروویتال

قطره آهن فرو کیدز یوروویتال: ویتامین ث برای بدم کودکان لازم و ضروری می باشد . چرا که این ویتامین می تواند تا حدودی کودک را از بسیاری از بیماری ها به دور نگه دارد و سیستم ایمنی او را تقویت کند . زمانی کودکان شما می توانند در سلامت کافی باشند که شما ویتامین های مورد نیاز آن ها تامین کنید . وجود ویتامین ها و مواد معدنی طبیعتا ارزش بسیار زیادی دارد و به رشد و بهبود سلامت کودکان کمک می کند .

اگر از همان سن کودکی شما ، ویتامین مورد نیاز بدن کودک خود را تامین کنید در بزرگسالی بدن کودکتان مقاوم خواهد بود و خواهد توانست در برابر بسیاری از بیماری ها مقاومت کند . در این مطلب می خواهمی در مورد قطره آهن فروکیدر صحبت کنیم . این قطره آهن به همراه ویتامین C موجودی که دارد ، می تواند به عنوان یک مکمل غذایی قوی کاربرد داشته باشد . اگر کودکان شما کمبود آهن دارند می توانید از این قطره استفاده کنید .

قطره اهن فروکیدز خوبه

قطره آهن فرو کیدز برای کودکان بسیار مفید است و آهن بدن را تامین می کند . این قطره به دلیل این که دارای ویتامین C می باشد ، آهن را بهتر و با قدرت بیشتری جذب می کند . آهن به عنوان یک ماده لازم و ضروری در بدن می باشد که وجود آن در بدن کودکان باعث افزایش و بهبود عملکرد بدن آن ها می شود .

بدن کودکان نمی تواند به خودی خود آهن تولید کند و قادر به این کار نخواهد بود ، کودکان فقط می توانند با مصرف برخی از مکمل های غذایی حاوی آهن و مواد غذایی ، این آهن را تامین کنند . برخی از غذایی که می توانید از طریق آن آهن مورد نیاز بدن کودک خود را تامین کنید به شرح زیر می باشد :

 • اسفناج
 • کلم برکلی
 • لوبیای سیاه
 • کلم پیچ
 • عدس
 • شکلات تلخ

اگر کودک شما در سن بالاتری است و می تواند از این مواد غذایی است کند ، شما می توانید برای تامین آهن بدن او از این مواد خوراکی استفاده کنید و ترجیحا از قطره آهن استفاده نکنید . مصرف این مواد غذایی حاوی آهن در طول روز به مقدار لازم می تواند تامین کننده آهن بدن فرزند شما در طول روز باشد .

عوارض قطره آهن فروکیدز

مصرف داروها و مکمل های دارویی زمانی عوارض در پیش دارد ، که شما بیش از اندازه از آن استفاده کنید . تا زمانی که شما از قطره آهن به مقدار معین و لازم استفاده کنید ، هیچ عوارضی برای شما نخواهد داشت . در غیر این صورت می تواند منجر به مسمومیت شما شود . اما کمبود آهن طبیعتا نشانه هایی دارد که شامل موارد زیر می باشد .

 • احساس ضعف و خستگی
 • تتداخل دمای بدن
 • کاهش بازدهی و کارایی تحصیلی

برای خرید قطره آهن فرو کیدز می توانید به فروشگاه آنلاین فردامارکت مراجعه کنید . با مصرف قطره آهن می توانید این مشکلات را برطرف کنید . از سری ویژگی های قطره آهن که شما در سن کودکی به فرزند خود می دهید ، بسیار زیاد می باشد . کمبود آهن می تواند خطراتی برای کودک شما به همراه داشته باشد ، سعی کنید در هر سنی آهن مورد نیاز بدن کودکتان را تامین کنید تا با مشکل مواجه نشوید از جمله ویژگی ها و خصوصیات قطره آهن به موارد زیر توجه کنید :

 • دارای ویتامین C مورد نیاز بدن
 • تامین کننده آهن مورد نیاز بدن و جلوگیری از کم خونی
 • رشد و سلامت عمومی کودکان و نوزادان
 • افزایش جذب بالای آهن به دلیل وجود ویتامین C
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید