قوزبند آتل دار نئوپرنی پاکسمن

قوزبند آتل دار نئوپرنی پاکسمن

قوزبند آتل دار نئوپرنی  قوز کمر و پشت (کیفوز) عبارت است از انحنای بیش از اندازه و غیرطبیعی قوس ستون فقرات در مناطق سینه‌ای و خاجی. (خمیدگی رو به داخل مناطق گردنی و کمری ستون فقرات لوردوزیس نامیده می‌شوند). قوز پشت و کمر می‌تواند ناشی از برخی بیماری‌های تخریبی مانند التهاب مفاصل؛ مشکلات رشدی، و […]
تومان 0
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قوزبند آتل دار نئوپرنی 

قوز کمر و پشت (کیفوز) عبارت است از انحنای بیش از اندازه و غیرطبیعی قوس ستون فقرات در مناطق سینه‌ای و خاجی. (خمیدگی رو به داخل مناطق گردنی و کمری ستون فقرات لوردوزیس نامیده می‌شوند).

قوز پشت و کمر می‌تواند ناشی از برخی بیماری‌های تخریبی مانند التهاب مفاصل؛ مشکلات رشدی، و بیش از همه بیماری شوئرمان؛ پوکی استخوان به همراه شکستگی‌های فشاری مهره‌ها؛ و مولتیپل تروما یا میلوما  باشد.

اکثر موارد قوز کمر خفیف بوده و تنها به کنترل منظم و مداوم نیاز دارند، اما موارد شدید آن می‌توانند ناتوان کننده باشند.

شدید بودن قوز کمر می‌تواند باعث درد و ناراحتی بسیار زیاد، مشکلات تنفسی و گوارشی، ناهنجاری‌های قلبی عروقی، اختلالات عصبی و، در موارد شدیدتر، کوتاه شدن چشمگیر طول عمر شخص شود.

قوزبند آتل دار نئوپرنی یکی از بهترین راهکار ها برای قوز های متوسط و شدید میباشد .

قوزبند آتل دار نئوپرنی دارای اتل های میباسد که با ایجاد حالت صحیح به بهبود قوز کمک می کنند این قوزبند باعث به عقب رفت سر و قرار گرفتن شانه در محل مناسب و بالا امدن سینه ها میشود همچنین با داشتن پد های مخصوص زیر بغل و در رویه شانه مانع از ایجد فشار بر رویه بیمار میشود.

قوزبند آتل دار نئوپرنی دارای سایز های متفاوت میباشد

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید