قوز بند طبی پل دار پاکسمن

قوز بند طبی پل دار پاکسمن

قوز بند طبی پل دار قوز کمر به این معنا است که یک انحنای غیر طبیعی در قسمت بالایی ستون فقرات به وجود می آید که موجب ایجاد قوس بیش از حد معمول در کمر می شود.  قوز پشت در بزرگسالان علل متعددی دارد که بکی از ان ها و شایعترینشان مادرزادی بودن این عارضه […]
تومان 0
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قوز بند طبی پل دار

قوز کمر به این معنا است که یک انحنای غیر طبیعی در قسمت بالایی ستون فقرات به وجود می آید که موجب ایجاد قوس بیش از حد معمول در کمر می شود. 

قوز پشت در بزرگسالان علل متعددی دارد که بکی از ان ها و شایعترینشان مادرزادی بودن این عارضه است، به این معنا که بیمار از بدو تولد دچار این بدشکلی است. مشکل مادرزادی ستون فقرات تأثیر نامطلوبی بر رشد آن دارد

همچنین میتواند حاصل از نشستم و ایستادن به مدت طولانی به صورت خمیده باشد یا با افزایش سن با پوکی استخوان این مشکل پیش بیاید. 

قوز بند طبی پل دار یک راهکار عالی و فوق العاده راحت براب حل این مشکلات است 

قوز بند طبی پل دار دارای دو اتل است که وضعیت صحیح را در حالت نشسته یا ایستاده ایجاد میکند،برای رفع قوز های خفیف بسیار کارامد است.در دوران بلوغ به خصوصا دختران میتوان از ان بهره برد و مانع ایجاد قوز شد.

استفاده ازقوز بند طبی پل دار بسیار راحت است و در هر سایزی موجود میباشد،

نیازی به پوشیدن قوز بند در خواب نمیباشد.

طراحی قوز بند طبی پل دار به گونه ای میباشد که در ناحیه شانه زیر بغل داری بالشتک هایی رای راحتی بیشتر بیمار تعبیه شده است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید