لوازم آرایشی مخصوص برای آرایش ابرو ها

آرایش ابرو ها یکی از بخش های اساسی در آرایش به شمار می آید. انتخاب روش آرایش ابرو ها و این که از چه لوازم آرایشی برای این کار استفاده نماییم بسیار مهم است. هر یک از لوازم آرایشی مخصوصی که برای آرایش ابرو ها مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد های مخصوصی دارند که در انتخاب روش آرایش ابرو بی تاثیر نخواهد بود. در ادامه قصد داریم انواع لوازم آرایشی مورد استفاده برای آرایش ابرو ها را معرفی کرده و ویژگی های هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم.

آرایش ابرو

از کدام لوازم آرایشی برای آرایش ابرو ها استفاده کنیم؟

اگر بخواهیم لوازم آرایشی مناسب انواع روش آرایش ابرو ها را دسته بندی کنیم می توان ۴ دسته اصلی را برای این کار در نظر گرفت. دسته اول مداد ابرو است که از دیر باز مورد استفاده قرار می گرفت. از این نوع مداد ها که دارای رنگ های مختلفی برای انواع ابرو ها هستند برای کشیدن خطوط مورد نیاز اطراف ابرو و پر کردن نقاط خالی داخل ابرو استفاده می شود. برخی از مداد های ابرو مجهز به برس هایی برای محو کردن خطوط مداد هستند.

در کنار مداد ابرو دسته دیگری از لوازم آرایشی وجود دارد به نام ماژیک ابرو، ماژیک ها از لحاظ عملکردی مشابه مداد بوده و تنها تفاوت آن ها دوام بیشتر و ایجاد حالتی طبیعی تر است.

دسته بعدی پودر و سایه هایی هستند که برای تغییر رنگ در ابرو به صورت موقت مورد استفاده قرار می گیرند. برس های این پودر ها تا حد زیادی مشابه برس های مورد استفاده برای خط چشم است. دسته آخر ریمل ابرو است که با استفاده از آن ها علاوه بر تقویت رنگ ابرو می توان به موهای ابرو حالت دلخواه را داد. در این دسته ژل های ابرو هم قرار دارند که برای افرادی با ابرو های پر پشت کاربرد بیشتری خواهند داشت.

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.

دیدگا خود را به زبان پارسی بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ارسال پستی
  • پشتیبانی فوری
  • تحویل رایگان در ارومیه
  • 7 روز ضمانت بازگشت
  • ضمانت اصالت کالا
فروشگاه فردامارکت