ماسک تغذیه کننده موهای خشک ایوروشه مدل Nutrition حجم ۱۵۰ میل Yves Rocher Nutrition Mask 150ml

ماسک تغذیه کننده موهای خشک ایوروشه مدل Nutrition

کد بهداشتی ۱۰۳۸۶۸۲۹۹۵۱۴۹۲۵۰ ویژگی ها: لطیف وتغذیه کننده مو بدون ایجاد احساس سنگینی در موها نرم کننده و لطیف کننده وترمیم کننده مو بدون پارابن، بدون سیلیکون ۱۰۰% گیاهی, , آبرسان و محافظت کننده, , افزایش دهنده‌ی ضخاویژگی ها: لطیف وتغذیه کننده مو بدون ایجاد احساس سنگینی در موها نرم کننده و لطیف کننده وترمیم کننده مو بدون پارابن، بدون سیلیکون ۱۰۰% گیاهی, , آبرسان و محافظت کننده, , افزایش دهنده‌ی ضخامت مومت مو
تومان

دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

ماسک تغذیه‌کننده مو خشک نوتریشن ایوروشه

ماسک تغذیه کننده مو های خشک ایوروشه فردامارکت  باعث ترمیم موهای خشک می شود این ماسک لطیف و تغذیه‌کننده قوی مو است که به‌خوبی در موهای شما نفوذ کرده و با مواد مغذی خود، آن را ترمیم می‌نماید. بدون احساس سنگینی، موهای شما نرم و لطیف چون ابریشم شده و به‌خوبی ترمیم می‌شوند و سرشار از طراوت و شادابی می‌گردند.

ماسک موی خشک  ترکیبی غنی از عصاره جو دو سر، شی باتر و مواد ضروری مورد نیاز مو جهت رفع خشکی و تغذیه مو می باشد. این ماسک بدون ایجاد سنگینی بر روی بافت مو، موجب افزایش نرمی و حالت پذیری مو می گردد .

همچنینماسک مغذی مو خشک ایوروشه ساختار مو را احیا نموده، سلامت اولیه و انعطاف پذیری مو ها شده و با.  فاقد سیلیکون و پارابن  بودنش  به عنوان نرم کننده می توان از آن استفاده نمود.

ویژگی‌های ماسک تغذیه کننده مو خشک:

ترمیم‌کننده موهای خشک

تغذیه‌کننده قوی پوست

حاوی کره کاریته، شیرجودوسر ارگانیک

ایجاد طراوت و شادابی در موها بدون ایجاد سنگینی

مغذی شده با جو دوسر و روغن درخت شی

عصاره‌ي جو دوسر که  به صورت شير بکار مي‌رود به لحاظ خواص تغذيه کنندگي و ضد التهابي آن شناخته شده است. ماسک تغذيه کننده و ترميم کننده موها را به سرعت و به خوبي ترميم مي‌کند .

ماسک تغذیه موهای خشک با ترمیم موهای خشک این ماسک لطیف و تغذیه‌کننده قوی مو است که به‌خوبی در موهای شما نفوذ کرده و با مواد مغذی خود، آن را ترمیم می‌نماید. بدون احساس سنگینی، موهای شما نرم و لطیف چون ابریشم شده و به‌خوبی ترمیم می‌شوند و سرشار از طراوت و شادابی می‌گردند.

دستور مصرف ماسک تغذیه کننده موهای خشک:

بگذارید ۲ دقیقه روی موها باقی بماند، سپس با آب ولرم مایل به سرد آبکشی نمایید. از این ماسک پس از شستشوی سر با شامپو استفاده کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید