ماسک سبیوم بایودرما

ماسک سبیوم بایودرما

حجم :۴۰ میلی لیتر محل مصرف: پوست کد بهداشتی :۱۰۰۵۴۱۰۱۲۳۰۰ جنسیت مصرف: عمومی نوع عملکرد:لایه برداری نوع محفظه :تیوپ کشورمبدابرند:فرانسه
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

ماسک سبیوم بایودرما :

گاهی اوقات احساس می‌کنیم که پوست صورت شادابی و براق بودن همیشگی را ندارد و باید لایه مزاحم و زشتی را از روی پوست صورت برداریم. در لایه برداری صورت یا پیلینگ صورت که توسط اسکراب صورت، ماسک‌های لایه بردار یا روش‌های دیگر انجام می‌شود، سلول‌های مرده یا آلودگی‌ها از سطح پوست و درون منافذ پاک شده و پوستی سالم و تازه به شما هدیه داده می‌شود.
ماسک لایه بردار سبیوم بایودرما آلودگی های پوست را برطرف کرده و ترشح بیش از حد سبوم را تنظیم می کند. پس از استفاده این محصول، براقی پوست به سرعت از بین می رود (چربی روی پوست به سرعت حذف می شود) و احساس تازگی خوشایندی در پوست ایجاد می شود. ترکیب انحصاری فلوئید اکتیو کیفیت سبوم را تنظیم می نماید و از بروز جوش ها جلوگیری می کند. کائولین موجود در این ماسک با اثر پاک کنندگی همراه با مواد آنتی باکتریال، منافذ پوست را بصورت عمقی پاکیزه می کند. اثر لایه برداری این محصول، همراه با ساختار نفوذ پذیر آن، آلودگی های پوست را حذف و شفافیت آن را باز می گرداند. پس از استفاده از این محصول، پوست نرم تر، بدون براقی و یکدست می شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید