ماسک-پوست چرب-دینه-فردامارکت

ماسک صورت پوست چرب دینه

ماسک صورت پوست چرب دینه ماسک پوست چرب دینه فردامارکت تقویت کننده ، ضدعفونی کننده و نرم کننده و در متعادل کننده چربی پوست اثر داشته و مناسب پوست های چرب است. چربی پوست، پوست را مرطوب نگه می‏دارد و چین و چروک را کاهش می‌دهد؛ ولی اگر بدن چربی زیادی تولید کند باعث بروز […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

ماسک صورت پوست چرب دینه

ماسک پوست چرب دینه فردامارکت تقویت کننده ، ضدعفونی کننده و نرم کننده و در متعادل کننده چربی پوست اثر داشته و مناسب پوست های چرب است.

چربی پوست، پوست را مرطوب نگه می‏دارد و چین و چروک را کاهش می‌دهد؛ ولی اگر بدن چربی زیادی تولید کند باعث بروز آکنه می‏‌شود.

استراتوم کورنئوم خارجی‏ترین لایه پوست است و از پوست مرده و چربی تشکیل‌شده است. این لایه با چرب کردن پوست و حفظ رطوبت آن، از سلول‏‌های زنده زیر پوست محافظت می‏کند. در سراسر بدن منافذ زیادی وجود دارد، حدوداً ۱ میلیون منفذ در هر متر مربع (۶٫۵ منفذ در هر سانتی‏متر مربع) از پوست وجود دارد. منافذ پوست عرق ترشح‌شده را به سطح پوست می‌آورند و چربی پوست را حفظ می‌کنند. با عرق کردن دمای بدن متعادل می‏‌شود و چربی نیز از پوست محافظت می‏کند.

غدد سباسه چربی یا همان سبوم را ترشح می کنند که در منافذ پوست باقی می‌مانند. اگر این روند ترشح آرام باشد سبوم پوست شما را چرب نمی‏‌کند ولی سلول‏‌های مرده پوست را از بین می‌‏برد. ولی اگر پوست سبوم زیادی تولید ‏کند، منافذ پوست مسدود می‏شوند و در نتیجه جوش سرسیاه ایجاد می‌شود. اگر منافذ بزرگی دارید، احتمالاً پوستتان چرب است. تحقیقات نشان داده‏‌اند که منافذ بزرگ‏تر اغلب سبوم زیادی را در پوست ترشح می‏کنند. نمی‏توانید اندازه منافذ پوست خود را تغییر دهید اما می‏توانید کاری کنید که کمتر به چشم آیند.

نشانه‌های پوست‌های چرب

  • پوست خود را بیش از دو دفعه در روز می‏‌شویید.

  • پوست خیلی چرب هرگز خشک نمی‏‌شود. این پوست در تابستان و زمستان چرب است.

  • این نوع پوست هرگز نیاز به استفاده از مرطوب‌کننده ندارد و پس از اینکه کاملاً پاکسازی شد، خشک می‏‌شود.

  • این نوع پوست همیشه براق به نظر می‏رسد و منافذ آن معمولاً بسیار بزرگ و قابل‌مشاهده‌اند. اگر این نوع پوست مستعد جوش باشد، در تمام طول سال یکسان است.

  • منافذ زیادی دارد (مثل پوست پرتقال).

  • با زدن مرطوب‌کننده بر پوست خود احساس سنگینی می‌‏کنید.

  • این پوست‌ها به راحتی مستعد جوش، دانه‏‌های سرسیاه و لکه‌‏های سیاه هستند.

  • در طول روز از مرطوب‌کننده استفاده نمی‌‏کنید و پوست شما خشک نمی‏‌شود.

روش مصرف :

هفته ای یک یا دو نوبت، یک قاشق چایخوری از این محصول را با آبمیوه تازه یا آب جوشیده مخلوط نمایید و تمام قسمت های صورت ( بجز اطراف چشم ) را با قشر نازکی از آن بپوشانید و پس از ده دقیقه با آب گرم شتسشو دهید .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید