حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مراقبت مو در شب

مراقبت از مو ها در شب را نباید از یاد برد. حفظ سلامت مو ها تنها مربوط به روز و یا در زمان شستشو نیست. شما در شب که می خوابید نیز ممکن است به سادگی به مو های خود آسیب وارد کنید. رعایت برخی اصول و همچنین استفاده از برخی محصولات می تواند نقش موثری در داشتن مو هایی خوش حالت و سالم داشته باشد.

فردامارکت| مراقبت مو

نکاتی که برای مراقبت از مو ها در شب باید به آن ها توجه نمود

اولین نکته در خصوص مراقبت از مو ها در شب این است که اگر خیس هستن در ابتدا آن ها را خشک نموده و سپس نسبت به خوابیدن اقدام نمایید. خوابیدن با مو های خیس و شکننده می تواند سلامت مو ها را تحت تاثیر قرار دهد. همین امر می تواند در نهایت منجر به بد حالت شدن و یا به اصطلاح وز کردن مو ها شود. در خصوص مراقبت از مو ها می توان گفت بستن مو در شب نیز می تواند سبب آسیب های جدی در گردد.

در واقع یکی از عواملی که سبب ریزش موی سر می شود همین موضوع است. شکستن و حالت دادن به مو از دیگر عوارضی است که بستن مو در شب به همراه خواهد داشت. اگر باز بودن مو ها می تواند برای شما آزار دهنده باشد می توانید آن ها به نرمی ببافید. مو های بافته علاوه بر جمع بودن می تواند در هنگام صبح موج زیبایی به همراه داشته باشد. نکته بعدی که در موضوع مراقبت از مو ها در شب به حفظ سلامت مو های شما کمک می کند این است پوست سرتان را پیش از رفتن به رخت خواب ماساژ دهید. البته باید توجه داشت که این کار برای مو های نازک چندان توصیه نمی شود زیرا در صبح مو ها را کمی چرب تر از حالت عادی نشان می دهد.

در فروشگاه فردامارکت می توانید لیستی از محصولات مراقبت موها را ببینید

کلیدواژه : مراقبت مو
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X