ملاسکرین کرم ضدآفتاب ملاسکرین+SPF50 مناسب پوست‌های خشک ۴۰ میلی‌لیتر دوکری

ملاسکرین کرم ضدآفتاب ملاسکرین+SPF50 مناسب پوست‌های خشک ۴۰ میلی‌لیتر دوکری

حجم :۴۰ میلی لیتر رنگ : بی رنگ محل مصرف: صورت کد بهداشتی: ۶۳۰۷۵۸۹۰۲۲۰۷۹۵۸۳ جنسیت مصرف: عمومی مناسب برای : پوست خشک
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم ضدآفتاب ملاسکرین+SPF50 مناسب پوست‌های خشک ۴۰ میلی‌لیتر:

لک های پیری همانطور که از نامشان هم مشخص است به دنبال تماس طولانی مدت با نور آفتاب و افزایش سن ظاهر می شوند. این لک ها مسطح و قهوه ای رنگ در صورت و پشت دست ها هستند و به مرور پررنگ تر و وسیع تر می شوند و باید حتما معاینه شوند زیرا ممکن است به ضایعات بدخیم تبدیل شوند.
عوامل زیادی می توانند در ایجاد لک نقش داشته باشند، ولی مهم ترین عامل ایجاد لک، اشعه مضر آفتاب است. آن دسته از افرادی که پوست روشنی دارند، با قرارگیری در برابر اشعه مضر آفتاب، به راحتی دچار لک می شوند. اما افراد با پوست تیره در برابر اشعه مضر آفتاب مقاوم تر هستند البته این به آن معنا نیست که این دسته از افراد می توانند بدون دغدغه در برابر نور مضر آفتاب قرار بگیرند. اختلالات هورمونی، عامل دیگری است که می تواند باعث ایجاد لک پوستی شود.
پوست های دارای لک زمانی که تحت درمان لک قرار می گیرند حساس شده و به یک محافظت کننده خوب در مقابل عوامل خارجی مخصوصا آفتاب نیازمند می شوند. که فردا مارکت کرم ضدآفتاب ملاسکرین+SPF50 را برای افراد با پوست خشک ، لک دار معرفی میکند.

کرم ضد آفتاب ملاسکرین لژر ⁺SPF50 دوکری از پوست در برابر طیف وسیع اشعه آفتاب UVA و UVB محافظت می کند. اثر تقویت شده در کنترل اشعه UVA دارد و همچنین خاصیت ضد لک و روشن کننده نیز دارد. لک ها، نشانه های ناخوشایندی از قرارگیری در معرض آفتاب می باشند و سن نیز فاکتور دیگری است اما گاهی در سنین پایین‌تر نیز شاهد ایجاد لک می‌باشیم، مثلا نقاط قهوهای روی صورت، گردن و پشت دست ها، به دلیل مصرف قرص های خوراکی ضد بارداری و آفتاب گرفتن. جهت جلوگیری و کاهش این لک‌ها، لابراتوار درماتولوژی دوکری طیف متنوعی از محصولات خود را ارائه نموده است تا برنامه درمان مناسب ضدلک را کامل نماید. این کرم بدون رنگ و ضد آب است.
کرم ضد آفتاب ملاسکرین لژر دوکری علاوه براینکه یک محافظ مناسب برای پوست های دارای لک تحت درمان می باشد، از طرفی برای افرادی که دارای پوست دارای لک می باشند می تواند از افزایش لک در پوست آنها جلوگیری نماید

ترکیبات موثرموجود در کرم ضدآفتاب ملاسکرین+SPF50 مناسب پوست‌های خشک ۴۰ میلی‌لیتر وعملکرد هرکدام :

فیلترهای ضدآفتاب شیمیایی و ارگانیک ,فرم پایدار ویتامین E ،Silicate Al-Mg و گلیسرین

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید