مولتی ویتامین ویتوکید الحاوی 120 میلی لیتر

45,700 تومان
تعداد خرید

این محصول موجود نیست.

  • کد کالا: 13311
  • تاریخ انقضا: 1403/10/13
  • تگ ها:

مولتی ویتامین ویتوکید الحاوی 120 میلی لیتر

مولتی ویتامین  ویتوکید الحاوی ۱۲۰ میلی لیتر

مولتی ویتامین  ویتوکید  فردامارکت الحاوی شامل ترکیبی منحصر به فرد از ویتامین‌های ضروری از A تا E می‌باشد که محرک اشتها، تونیک، کمک به رشد و نمو طبیعی کودکان، تقویت کننده سیستم ایمنی، تامین سلامت جسمی و ذهنی نوزادان و کودکان است.

ویتامین A

کمبود ویتامین A یکی از مهمترین کمبودهای تغذیه‌ای در بین کودکان زیر ۶ سال است. کودکان برای رشد خود به ویتامین A نیاز دارند. پس اگر در برنامه غذایی آنها منابع ویتامین A به‌اندازه کافی وجود نداشته باشد به‌سرعت دچار کمبود می‌شوند. ویتامین A یکی از حیاتی‌ترین مواد مورد نیاز بدن است که نقش بسیار مهمی در بینایی، رشد استخوان‌ها و کلا رشد و نمو کودکان دارد. ویتامین A به تنظیم سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و درنتیجه وجودش برای مبارزه با بیماری‌ها لازم است.

ویتامین D3

ویتامین D از ویتامین‌های محلول در چربی است که برای جذب کلسیم از روده و استحکام استخوان‌ها لازم است. ویتامین دی میزان کلسیم و فسفر را از طریق کمک به جذب آنها از مواد غذایی تنظیم نموده و میزان طبیعی ساخت استخوان را امکان‌پذیر می‌سازد.

۲ نوع ویتامین D داریم ویتامین D2 یا ارگوکلسیفرول (و ویتامین D3 یا کوله کلسیفرول که در بدن به شکل فعال عمل می‌کند. ویتامین D2 در معرض نور خورشید به ویتامین D3 تبدیل می‌شود به همین جهت توصیه می‌شود روزانه نیم‌ساعت اندام‌ها یا

را در معرض آفتاب قرار داد تا میزان مورد نیاز این ویتامین در بدن ساخته شود. به کودکان و افرادی که در معرض اشعه آفتاب نیستند توصیه می‌شود به‌خصوص در زمستان‌ها که آفتاب کم است از مکمل‌های ویتامین دی استفاده نمایند

ویتامین E

یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که خاصیت آنتی‌اکسیدانی داشته و از بافت‌های بدن در مقابل اثرات مخرب برخی از ترکیب‌های شیمیایی محافظت می‌کند. ویتامین ای سیستم ایمنی را تقویت کرده و بدن را در مقابله با میکروب‌ها یاری می‌رساند.

ویتامین‌های B

ویتامین‌های محلول در آب هستند که نقش مهمی را در فرایند متابولیسم سلولی ایفا می‌کنند. ویتامین‌های گروه B به‌طورکلی در چرخه متابولیسم سلولی نقش دارند لذا موجب افزایش متابولیسم بدن شده و رشد و تقسیم سلول‌ها را افزایش می‌دهند.

این ویتامین‌ها در عملکرد درست دستگاه ایمنی و عصبی نقش دارند؛ و برای سلامت پوست و ماهیچه‌ها ضروری هستند. ویتامین‌های گروه B باعث کاهش استرس و افسردگی، و سلامتی پوست و اعصاب می‌شوند.

ویزگی های مولتی ویتامین ویتوکیو:

  • مولتی ویتامین کودکان رشد و شکل گیری و نگهداری استخوان ها تقویت قًدرت عضلانی

  • ضعف، خستگی و فعالیت بدنی بیش از حد سایر عفونت ها (همزمان و بعد از مصرف آنتی بیوتیک ها) دوره نقاهت بیماری کمبود ویتامین و مواد معدنی

 روش مصرف مولتی ویتامین ویتوکید

مقدار مصرف بر اساس سن و جنس تعیین می گردد.

بعد از خرید و مصرف محصول می توانید به محصول رای بدهید!

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

اطلاعات شخصی شما از جمله ایمیل و شماره تماستان نزد ما محرمانه می ماند.!

ما به نظر شما اهمیت می دهیم: *
جهت درج نظر باید وارد سایت شوید
Edna Watson

Very good and fast delivery during the week. Thank you!

April 16, 2020 at 3:08 am

به روز رسانی COVID-19 ما با ساعات و پرسنل محدود باز هستیم.