مچ بند طبی حوله ای پاکسمن

مچ بند طبی حوله ای پاکسمن

مچ دست قسمت مهمی از بدن است که در بین کف دست و ساعد قرار دارد . مفصل دست از ۸ استخوان کوچک یا اصطلاحا استخوانچه و استخوان های ساعد تشکیل شده است. مفصل مچ دست نقش مهمی در حرکات ابتدایی دست بر عهده دارد.برای نوشتن ،کار با تلفن و کارهای عمومی که روزانه انجام […]
تومان 0
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

مچ دست قسمت مهمی از بدن است که در بین کف دست و ساعد قرار دارد .

مفصل دست از ۸ استخوان کوچک یا اصطلاحا استخوانچه و استخوان های ساعد تشکیل شده است.

مفصل مچ دست نقش مهمی در حرکات ابتدایی دست بر عهده دارد.برای نوشتن ،کار با تلفن و کارهای عمومی که روزانه انجام میدهیم  و….  از این بخش کمک میگیریم.با وجود درد مچ دست فعالیت های روزانه ما دچار مشکل میشود  درمورد این درد ها میتوان به آسیب دیدن هر یک از قسمت ها مچ نظیر رباط ها،استخوان ها،تاندون ها و… اشاره کرد ولی اغلب درد مچ به علت اسیب فشار تکراری و التهاب مفاصل و یا ضربه رخ میدهد.

به منظور جلوگیری از ایجاد این اسیب ها خصوصا در ورزشکاران  و یا حتی درمان ان میتوان از مچ بند های طبی حوله ای استفاده کرد. مچ بندهای طبی حوله ای با حفظ گرما  به کاهش تورم و التهاب های ناحیه مچ کمک میکند و با کشسانی خوبی که دارد در حین فعالیت کاری زیاد وظیفه پشتیبانی و حمایت مچ دست را بر عهده میگیرد.

الیاف این محصول  کاملا ضد حساسیت ساخته شده و در استفاده طولانی مدت هیچ گونه عارضه پوستی ایجاد نمیکند  همچنین یابل شتو شو نیز میباشد و کاملا فری سایز و مناسب برای هر رده سنی میباشد .

اگر در طول فعالیت های روزانه خود نیاز به حمایت بیشتری از مچ دست خود دارید ،میتوانید ار مچ لند های طبی حوله ای استفاده نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید