مکمل دوران بارداری وشیردهی

مولتی ویتامین بارداری چیست؟

مولتی ویتامین حاملگی، بخش مهمی از جالش های سلامت برای مادران محسوب می شود. اکثریت مادران در زمان بارداری حتما این سوال را پرسیده اند که بهترین مارک مولتی ویتامین در بارداری، چیست؟ و به دلیل کاهش و کمبود برخی از ویتامین ها در زمان حاملگی، به دنیال خرید مولتی ویتامین بارداری خارجی هستند.

مصرف مولتی ویتامین در حاملگی، شاید تعداد زیادی این سوال را بپرسند که مصرف مولتی ویتامین اوایل بارداری، چه تاثیری دارد؟ یا این که مولتی ویتامین برای بارداری خوب هست یا خیر؟ از مولتی ویتامین بارداری خارجی استفاده کنیم یا قرص مولتی ویتامین بارداری ایرانی؟ جذب کافی ویتامین ها در دوره بارداری و شیردهی عـلاوه بر کمک به رشد اسکلتی جنین و شیرخوار، از پوکی استخوان مادر نیز جلوگیری می کند و بر روی سلامت مادر و فرزند بسیار تاثیر گذار هست.

قرص مولتی ویتامین بارداری خارجی

فروشگاه اینترنتی فردامارکت که با مجوز و زیر نظر داروخونه دکتر حریری فعالیت می کند این امکان را برای مادران عزیز فراهم کرده است که در زمان بارداری به راحتی وارد سایت شوند و در همین صفحه مولتی ویتامین های حاملگی، را بررسی کنند و متناسب با نیازشان سفارش دهند.

در زمان بارداری، مادر مقدار پیشتری ویتامین و مواد معدنی نیاز دارد و حتی ممکن است به دلیل کمبود آن ها شرایط سلامت مادر و فرزند در خطر قرار گیرد، پس استفاده از مولتی ویتامین مناسب بارداری بسیار پر اهمیت است.

مصرف مولتي ويتامين در حاملگي

قرص مولتی ویتامین دوران بارداری، در انواع و اقسام مختلفی مصرف می شود که هر کدام از آن ها با قیمت های مختلفی ارائه می شود که در فروشگاه اینترنتی فردامارکت در همین صفحه می توانید انواع مولتی ویتامین مخصوص بارداری را بررسی کنید و مناسب با قیمت و ویژگی مدنظرتان خریداری کنید.

مولتی ویتامین های حاملگی، در انواع و ویژگی های مختلف هم اکنون در فروشگاه اینترنتی فردامارکت موجود است و می توانید تهیه کنید.

مولتی ویتامین در بارداری چه تاثیری دارد

مصرف مولتی ویتامین در بارداری به خانم های باردار توصیه می شود زیرا مصرف مولتی ویتامین ها باعث جلوگیری از زایمان زودرس می شود و همچنین به وزن جنین می افزاید و خطر کم وزنی کودک در هنگام تولد را کاهش می دهد. برخی از پژوهشگران دریافتند که کسانی که مولتی ویتامین در بارداری استفاده نمی کنند،ممکن است بر اثر سبک زندگی شان احتمال اینکه فرزندشان در بدو تولد بیماری داشته باشد یا حتی کودک شان را از دست بدهند زیاد می شود. هر چند که این مورد کم می باشد اما از لحاظ آماری حائز اهمیت است.همچنین خانم های بارداری که مولتی ویتامین مصرف می کنند کمتر دچار کمبود آهن و فقر ویتامین D می شوند.

خوردن مولتی ویتامین از هفته چندم بارداری شروع شود

این سوال برای بسیاری از خانم های باردر بوجود می آید که مولتی ویتامین در بارداری چه موقع بخوریم؟ما در این مطلب کمک می کنیم تا سوالات و ابهامات شما را رفع کنیم.در ایران با توجه به وضعیت نا مطلوب اقتصادی برخی از زنان باردار ممکن است رژیم غذایی مناسبی در روز نداشته باشند و مواد مغذی را به خوبی دریافت نکنن از این رو پزشکان توصیه می کنند زنان باردار از شروع هفته 16 بارداری تا 3 ماه پس از زایمان باید به صورت روزانه و با توجه به توصیه پزشک مولتی ویتامین مصرف کنند. همچنین مصرف برخی دارو ها مانند اسید فولیک قبل از بارداری توصیه می شود که با شروع مولتی ویتامین حاملگی باید مصرف آن را قطع نمود.

اطلاعات بیشتر ...

مشاهده همه 11 نتیجه