مکمل نوشیدنی-فیبری اسلیم-فردامارکت

مکمل نوشیدنی فیبری اسلیم کارن ۱۲ ساشه

مکمل نوشیدنی فیبری اسلیم کارن ۱۲ ساشه مکمل نوشیدنی فیبری اسلیم کارن فردامارکت حاوی ترکیبی از فیبر و پروتئین است. فیبرهای غذایی موجود در این محصولات با جذب آب، در معده حجیم شده و باعث پر شدن معده و ایجاد حس سیری زودرس کاذب با دریافت کالری کم می‌شود. از دیگر ویژگی مهم این محصولات […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

مکمل نوشیدنی فیبری اسلیم کارن ۱۲ ساشه

مکمل نوشیدنی فیبری اسلیم کارن فردامارکت حاوی ترکیبی از فیبر و پروتئین است. فیبرهای غذایی موجود در این محصولات با جذب آب، در معده حجیم شده و باعث پر شدن معده و ایجاد حس سیری زودرس کاذب با دریافت کالری کم می‌شود. از دیگر ویژگی مهم این محصولات وجود درصد قابل توجهی پروتئین با ارزش بیولوژیکی بالا در آن است.

اضافه وزن و چاقی از مشكل‌‌هایی است كه افراد زیادی با آن دست به گریبان هستند. روش‌های مختلفی هم برای كاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام وجود دارد كه البته همگی آنها اصولی و صحیح نیستند. همواره رژیم كم‌كالری در كنار یك برنامه ورزشی منظم، كلید رهایی از چاقی معرفی شده است اما توجه به نكته‌های ریزی هم می‌تواند از منحرف‌شدن در این راه جلوگیری كند.

ویژگی های مکمل نوشیدنی فیبری اسلیم کارن

  • مخلوط فیبرهای غذایی محلول، نامحلول و پروتئین

  • کمک به تامین فیبر روزانه بدن

  • موجب کاهش اشتها و وزن

  • جلوگیری از ایجاد یبوست

  • حاوی فیبر سیب

مواد غذایی با فیبر و پروتئین بالا می توانند به شما کمک کنند تا چربیتان را با سیر ماندن در مدت زمان طولانی تر و جلوگیری از نیاز به غذا از دست بدهید.یک غذا با فیبر بالا، خالی بودن معده شما را کاهش می دهد و به آزاد کردن هورمون های سیری کمک می کند و باعث می شود که احساس سیر بودن بکنید.

روش تهیه و مصرف مکمل نوشیدنی فیبری اسلیم:

محتوی یک بسته (۱۵ گرم) را در یک لیوان ریخته و به آن آب سرد اضافه کنید و کاملاً به هم بزنید. سپس این نوشیدنی را به صورت خنک، نیم ساعت قبل از صرف غذا بنوشید.

در هنگام مصرف مکمل نوشیدنی فیبری اسلیم دقت کنید که:

برای جلوگیری از ابتلا به یبوست در طول رژیم کاهش وزن، مصرف روزانه ۸ تا ۱۰ لیوان آب توصیه می شود.
خانم های باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید