نوار بهداشتی بالدار سایز بزرگ بسته ۸ عددی فلورا

  • تعداد: 8 عدد
  • نوع: ساده
  • برند: فلورا
 
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

فلورا نوار بهداشتی بالدار سایز بزرگ بسته 10 عددی

فلورا نوار بهداشتی بالدار سایز بزرگ بسته ۱۰ عددی:

زنان نقش نوارهای بهداشتی را در زندگی درک می کنند. مدیریت دوره ای دوره ها یک رویداد مهم زندگی است که باید هر ماه با آن کنار بیایید. این پد نازک که برای جذب خون قاعدگی طراحی شده است در اندازه ها و اشکال مختلف از جمله “فوق العاده نازک” و “بالدار” وجود دارد.

زنان هندی شهری مدت زیادی از نوار بهداشتی استفاده می کردند. با این حال ، در مناطق روستایی هند ، تغییر کند است. در گذشته اخیر ، زنان روستایی بیشتر از نیاز به استفاده از نوار بهداشتی به دلایل بهداشتی به جای “پارچه” های سنتی آگاه بودند. با تشکر از تلاش های دولت و بسیاری از سازمان های غیردولتی که در این زمینه برای ایجاد آگاهی فعالیت می کنند.

طبق داده ها ، زنان در دوران قاعدگی به طور متوسط ​​حدود ۱۲۵ کیلوگرم زباله بهداشتی تولید می کنند. این ضایعات زمانی به وجود می آیند که از دستمال یکبار مصرف استفاده می شود. با توجه به این که حدود ۳۵۰ میلیون زن که در سن باروری هستند نیاز به دور انداختن دستمال بعد از استفاده دارند ، گویی  بزرگی مسئله زیست محیطی بزرگی که در دست داریم.

برخی از ما در برهه ای از زمان فکر می کردیم واژن ما مکان خیلی تمیزی نیست. اگر تمیز هستند ، چرا واژن کمی بوی عجیب می دهد!

درست است. اگر سعی کنیم آنجا  را با بوی آن قضاوت کنیم . درست نیست .  واژن بوی متفاوتی دارد. مطالعات می گویند لازم نیست بو برای همه زنان یکسان باشد. بوی آن احتمالاً از فردی به فرد دیگر متفاوت است. نکته ای که به آن افزوده می شود این است که واژن حتی در زمانی که سالم هستند می توانند بوی منحصر به فرد خود را داشته باشند.

با توجه به این ، نوار بهداشتی هایی که می پوشیم در مورد بهداشت واژن بسیار مهم است. مطالعات می گویند پنبه بهترین انتخاب در هنگام پوشیدن لباس زیر است. پنبه توانایی زیادی در خشک نگه داشتن ناحیه واژن و تهویه دارد.وقتی نوبت به پریودها می رسد ، می دانید چه چیزی چالش برانگیزتر است. این جذب مناسب خون قاعدگی است.فلورا نوار بهداشتی بالدار سایز بزرگش محصولی مناسب برای جذب خون است.

برخی نکات عبارتند از:

  • نوار بهداشتی خود را هر ۴-۶ ساعت یکبار عوض کنید تا رشد ارگانیسم های باکتریایی ، عفونت های ادراری را متوقف کنید.
  • شستن صحیح برای اطمینان از دور ریختن موجودات زنده که به دلیل خون قاعدگی ایجاد می شود.
  • اجتناب از استفاده از محصولات بهداشتی واژن و صابون ها در روزهای قاعدگی ، زیرا آنها روند طبیعی را مختل می کنند.
  • نوار ها را به درستی دور بیندازید زیرا می توانند عفونت را به افراد اطراف از جمله خود شما منتقل کنند.

 

 

 

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید