پد متاتارس پاکسمن

پد متاتارس پاکسمن

پد متا تارس پاها نیز تقریبا به‌اندازه‌ی دست و مچ دست دارای استخوان است، بنابراین بخشی پیچیده‌ایی از بدن است. با این حال تا زمانی که مشکلی بروز نکند، توجه چندانی به پاها نمی‌شود. این امر به ویژه برای زنان کاملا صدق می‌کند. کاهش درد سینه پا در اثر فعالیت زیاد جلوگیری از متمرکز شدن […]
تومان
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

پد متا تارس
پاها نیز تقریبا به‌اندازه‌ی دست و مچ دست دارای استخوان است، بنابراین بخشی پیچیده‌ایی از بدن است. با این حال تا زمانی که مشکلی بروز نکند، توجه چندانی به پاها نمی‌شود.
این امر به ویژه برای زنان کاملا صدق می‌کند.

  • کاهش درد سینه پا در اثر فعالیت زیاد
  • جلوگیری از متمرکز شدن وزن بدن روی سینه پا

نظرسنجی اخیر که توسط انجمن فیزیوتراپی انجام شد، نشان داد که احتمال پا درد در زنان به نسبت مردان ۹ برابر بیشتر است، به احتمال زیاد این امر ناشی از این واقعیت است که از هر ۱۰ زن ۹ نفرشان کفش‌هایی که برای پاهایشان خیلی کوچک است را می‌پوشند.

و نتیجه؟ بیش از ۷ زن از هر ۱۰ زن عوارضی همچون انحراف شست، انگشت چکشی پا یا سایر ناهنجاری‌های دردناک پا را متحمل می‌شوند، این تمام آن چیزیست که می‌تواند جست و خیز را از قدم‌های شما دور کند.
پد متاتارس، به منظور کاهش فشار و نیروها از ناحیه دردناک متاتارس(قدام پا)، طراحی شده است. علاوه بر این، از ایجاد پینه و التهاب جلوی پا جلوگیری می کند.
در صورت وجود درد قدام پا یا پینه در قسمت جلویی پا و کاهش عرضی قدام پا و کیر افتادگی عصب بین انگشتان پا از این محصول استفاده می کند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید