پروتئین وی آلبومین PNC

پروتئین وی آلبومین PNC

طعم :شکلات سایز:۱۱۰۰ گرم برند:کارن کشور سازنده:کانادا-بسته بندی ایران کارایی :مکمل ورزشکاری سن مصرف:بالای ۱۴ سال نوع محصول:پودر گروه:پروتئین بالا جنسیت مصرف:عمومی
(دیدگاه 1 کاربر)
تومان 290000

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”نحوه مصرف مکمل پروتئین وی چگونه است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین مکمل برای حجم سازی عضلات چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”آیا مکمل بدنسازی پروتئین وی آلبومین خوب است؟
“,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید پروتئین وی آلبومین PNC:✅ سفارش و خرید اینترنتی مکمل های بدنسازی وی برای افزایش حجم عضلات از داروخانه آنلاین فردامارکت.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

طریقه ی مصرف پروتئین وی

خرید پروتئین وی آلبومین PNC

پروتئین وی آلبومین PNC: یکی دیگر از مکمل های بدنسازی موجود در فروشگاه اینترنتی فردامارکت پروتئین وی آلبومین می باشد. ورزشکاران و بدنسازان به دلیل این که در حین انجام ورزش و تمرین، مقدار زیادی از انرژی خود را از دست می دهند، برای تامین آن می توانند از این پروتئین ها استفاده کنند، مصرف این مکمل ها برای ورزشکاران اگر به میزان و مقدار لازم و طبق دستور مربی باشد، نه تنها ضرر نخواهد داشت بلکه می تواند فواید زیادی هم داشته باشد.

در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای شما توضیح دهیم. مکمل ها به دلیل این که دارای انواع ویتامین ها، پروتئین ها، مواد معدنی، مواد ضروری و ریز مغذی های هستند، می توانند مقدار زیادی از انرژی ما را در طول تمرین و در حین ورزش تامین کنند. معمولا ورزشکاران و بدنسازان انرژی زیادی را در حین ورزش کردن از دست می دهند که می توانند بعد از آن با مصرف این پروتئین ها انرژی خود را به میزان زیادی تامین کنند.

پروتئین آلبومین بدنسازی

همان طور که می دانید، مکمل های بدنسازی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و طبیعتا میزان زیادی از انرژی ما را در طول روز و در هنگام ورزش تامین می کنند، یکی از بهترین پروتئین هایی که می توانیم آن را به عنوان بیشترین و غنی ترین منبع غذایی معرفی کنیم و همه آن را می شناسند، پروتئین وی می باشد.

پروتئین وی به دلیل ترکیبات و تمام مواد ضروری لازمی که برای بدن ما دارد، به عنوان بهترین و کامل ترین مکمل بدنسازی شناخته شده است و تا به الان محبوبیت بسیار زیادی در بین ورزشکاران پیدا کرده است. شاید برای شما سول باشد که پروتئین آلبومین چیست؟

منظور از آلبومین در این پروتئین یعنی تمام پروتئین های موجود در یک مکمل، این پروتئین ها معمولا در آب حل می شوند که به آن محلول در آب هم می گویند، نمونه از این پروتئین ها سفیده تخم مرغ می باشد که زمانی که پخته می شود می تواند تماما حالت اولیه خود را از دست بدهد و کامل شود.

این پروتئین ها معمولا دارای غنی ترین آمینواسیدهای ضروری برای بدن ما هستند، که ما می توانیم با استفاده از آن ها در طول روز این انرژی از دست رفته خود را تامین کنیم. به همین دلیل است که به بدنسازان و ورزشکارانی که در دوره هستند، پیشنهاد می شود تا برای مدتی از سفیده تخم مرغ پخته شده استفاده کنند. از جمله ویژگی های این پروتئین می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مصرف جهت افزایش وزن
  • افزایش حجم عضلات
  • مناسب برای افرادی که در دوره هستند
  • کمک به بهبود و تقویت عضلات

شما میتوانید روزی ۴ پیمانه از این مکمل را در آب و یا شیر برای خوش طعم شدن حل کنید و بعد از ورزش مصرف کنید، در روزهایی که ورزش نمی کنید، می توانید همین مقدار را به عنوان یک نوشیدنی مقوی قبل و بعد از ظهر استفاده کنید. برای خرید این مکمل می توانید به فروشگاه اینترنتی فردا مارکت مراجعه کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید