پـودر کربوهیدراتی ۱۰۰۰ گرمی یوتام

پـودر کربوهیدراتی ۱۰۰۰ گرمی یوتام

پـودر کربوهیدراتی ۱۰۰۰ گرمی پـودر کربوهیدراتی ۱۰۰۰ گرمی: یکی از محصولات مکمل های غذایی و ورزشی فروشگاه اینترنتی فردامارکت است، شما ورزشکاران عزیز می توانید برای افزایش حجم و توده ی خالص عضلانی بدن خود برای خرید مکمل بدنسازی اقدام کنید. موارد مصرف: جلـوگیـری از تحلیــل عضلانـی منبع غنی ویتامین و املاح معدنی بازیابی انرژی از دست رفته […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

مکمل بدنسازی پـودر کربوهیدراتی ۱۰۰۰ گرمی

پـودر کربوهیدراتی ۱۰۰۰ گرمی

پـودر کربوهیدراتی ۱۰۰۰ گرمی: یکی از محصولات مکمل های غذایی و ورزشی فروشگاه اینترنتی فردامارکت است، شما ورزشکاران عزیز می توانید برای افزایش حجم و توده ی خالص عضلانی بدن خود برای خرید مکمل بدنسازی اقدام کنید.

موارد مصرف:
جلـوگیـری از تحلیــل عضلانـی
منبع غنی ویتامین و املاح معدنی
بازیابی انرژی از دست رفته
افزایش وزن و حجـم بـدن
کمک به تجزیه و آزاد شده ATP

منع مصرف:
دیابت تیپ I و II
دیابت دوران بارداری . P.K.U

روش مصرف:
بزرگسالان: ۳۰ گرم (۲ قاشق غذاخوری ) را در ۲۵۰cc ( یک لیوان ) شیـر ، آب یا آبمیوه حـل نموده و ۳ مرتبه در روز بعد از غذا میل نمایید، (ورزشکاران بجز نوبتهای مذکور می توانند قبل و بعد از تمرین مصرف نمایند).
کودکـان: ۱۵ گـرم (۱قاشـق غذاخوری ) در ۱۲۰cc( یک استکان ) شیر، آب یا آبمیوه ۲ الی ۳ مرتبه در روز بعد از غذا .

عملکــرد ( Function)
کربوهیدراتها یکی از مهمترین منابع انرژی برای بدن محسوب می شوند که بـه صورت پلی ساکاریدگلیکـوژن در بــدن ذخیـره می‌شـوند و در کبد تحت تأثیر فـعالیت آنزیمهای کبدی شکسـته و به واحدهای مونومری گلوکز که سوخت سلـولهای بدن اسـت تبدیل شـده و موجب آزاد شدن مقادیر زیـادیATP ( انرژی )در بـدن می‌گردد. پودر کربوهیـدراتی یوتام حـاوی مقادیر فراوانی کربوهیـدراتهای سـاده و مرکب می باشد که به اندازه مورد نیاز سلول ها به راحتی در بدن شکسته می شود و در دسترس سلول‌های مختلف در تمام نقاط بدن قرار می‌گیرد. کربوهیدراتهای با ساختمان پیچـیده‌ی مـوجود در پودر کربوهیـدراتی یوتام در کبد به گلیکوژن تبـدیل و ذخیـره می‌شود که به هنگام فـعالیت بدنی به صورتATP آزاد، و انرژی مورد نیاز ماهیچه‌های بدن را برای عمل انقـباض فراهم نموده و در نتیجه‌ی انقبـاض ماهیچه‌ها باعث افزایش حجم عضلات بدن می‌گردد. کوآنزیم Tppمتصل به ویتامین تیامین موجود در این محصول در متابولیسم کربوهیدرات بویژه در دکربوکسیله کردن ترکیباتی که به عنوان ترانس کتولاز عمل می کند بسیار حائز اهمیت اسـت. ترانس کتـولاز آنزیـمی است که بـرای تولید قنـدهای ۵کـربنه‌ی ترکیباتی مثل RNA ، DNA از قندهای شش کربنه‌، مثل گلوکز لازم است.
یکی از عوامل تثبیت غلظت گلوکز در خون پیریدوکسین است، که برای شکستن گلیکوژن و تبدیل آن به گلوکز ضروری است و به وفور در پودر کربوهیدراتی یوتام وجود دارد. کلسیم موجود در این محصول به همراه ATP نقش اساسی را در انقـباض عضلات اسکلتی ایفا می‌کند. از دیگر عناصر موجود در این محصــول می تـوان به سدیم، پتاسیم، آهن، روی و … اشاره کرد .

مدت زمان مصرف مطلوب ۴۵ الی ۶۰ روز ( یک دوره ) می‌باشد و برای حصول نتیجه مناسب و تثبیت وزن بدن حداقل باید یک دوره کامل مصرف شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید