پماد درمان زخم دیابت -شنجار-فردامارکت

پماد درمان زخم دیابتی شنجار ۵۰گرم

پماد درمان زخم دیابتی شنجار ۵۰گرم پماد درمان زخم دیابتی شنجار فردامارکت با دارا بودن عصاره گیاه هواچوبه میتواند با آسان کردن  لایه اپیتلیال پوستی، کم کردن سلول های التهابی موجوددر محل زخم، افزایش رگ زایی و کمک به شکل گیری ماتریکس خارج سلولی، باعث سریع تر شدن روند بهبود زخم دیابت می شود. دیابت […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

پماد درمان زخم دیابتی شنجار ۵۰گرم

پماد درمان زخم دیابتی شنجار فردامارکت با دارا بودن عصاره گیاه هواچوبه میتواند با آسان کردن  لایه اپیتلیال پوستی،
کم کردن سلول های التهابی موجوددر محل زخم، افزایش رگ زایی و کمک به شکل گیری ماتریکس خارج سلولی، باعث سریع تر شدن روند بهبود زخم دیابت می شود.

دیابت با چند مکانیسم موجب زخم پای دیابتی می‌شود. معمولاً علت اصلی ایجاد زخم فقدان حس درد در زمینه نوروپاتی است. از طرفی دیگر خود نوروپاتی پوست پا را خشک و شکننده می‌کند و استعداد ترک برداشتن پوست را افزایش می‌دهد. از طرف دیگر به علت اختلال سیستم ایمنی، ساز و کار مقابله با میکروب‌ها در افراد دیابتی اختلال دارد و زخم افراد دیابتی در عفونی شدن قرار دارد. از طرف دیگر به علت درگیری عروقی، خون رسانی به بافت‌های آسیب دیده مختل است و همین ترمیم بافت را با اختلال مواجه می‌کند.

افزایش مرگ و میر ناشی از دیابت بیشتر ناشی از عوارض عروقی دیابت بوده است که شامل درگیری عروق ریز مانند درگیری‌های کلیه و رتینوپاتی و درگیری عروق بزرگ شامل عروق انتهای اندام تحتانی که به دنبال آن اختلال در فرایند ترمیم زخم رخ می‌دهد.

مشخصه های پماد درمان زخم دیابتی شنجار:

افزایش روند بهبودی زخم دیابت

خون رسانی به بافت زخمی را افزایش می دهد

سلول های ملتهب شده را در محل زخم کاهش می دهد

رگ زایی و شکل گیری بافت جدید را افزایش می دهد

روش مصرف پماد درمان زخم دیابتی شنجار:

۲ تا ۳بار در روز بعد از آن که سلول های مرده و ترشحات را از پوست جدا کرده و پاک سازی کردیذ، زخم را با سرم نرمال سالین شستشو دهید و با گاز استریل خشک نمایید.
سپس با دقت و توجه به اینکه عمق زخم چگونه است پماد را به ضخامت ۱ تا ۳ میلی متر بر روی گاز استریل آغشته و روی زخم قرار دهید. (فقط برای استعمال خارجی)

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید