پماد سوختگی-هوچوبه-فردامارکت

پماد سوختگی هوچوبه ۳۰گرم

پماد سوختگی هوچوبه ۳۰گرم پماد سوختگی هوچوبه فردامارکت با داشتن گیاه هوا چوبه غنی از آنتی اکسیدان است که در بهبود سوختگی تاثیر فراوانی دارد. این پماد سوختگی دارای ترکیبات عصاره گیاه ابوخلسا و موم زنبور عسل و روغن زیتون است. زخم‌ها معمولا طی دورهٔ بهبودی خراش یا آسیبی به بدن شکل می‌گیرند. زخم یا […]
تومان 30000

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

پماد سوختگی هوچوبه ۳۰گرم

پماد سوختگی هوچوبه فردامارکت با داشتن گیاه هوا چوبه غنی از آنتی اکسیدان است که در بهبود سوختگی تاثیر فراوانی دارد.

این پماد سوختگی دارای ترکیبات عصاره گیاه ابوخلسا و موم زنبور عسل و روغن زیتون است.

زخم‌ها معمولا طی دورهٔ بهبودی خراش یا آسیبی به بدن شکل می‌گیرند. زخم یا همان پوست ضخیمی که تغییر شکل و رنگ داده، اغلب پس از آن ایجاد می‌شود که پوست آسیب‌دیده باعث مرگ سلول‌ها می‌شود. بدن برای ترمیم پوست آسیب‌دیده، پروتئینی به‌نام کلاژن  تولید می‌کند و همین منجر به ایجاد جای زخم می‌شود.

زخم‌های سوختگی بسته به مقدار پوست آسیب‌دیده، ممکن است بزرگ یا کوچک باشند. اینکه زخم‌ها از بین می‌روند یا جای آن‌ها همیشه می‌ماند هم بستگی به شدت سوختگی دارد.

مشخصه های پماد هچوبه:

-باعث درمان سوختگی با اثر بهتر و سریعتر از سیلورسولفادیازین می شود

-باعث شده تا زخم ضد عفونی شود

-جای زخم مانده را از بین می برد

-از ماندگاری بافت مرده زخم جلوگیری می کند

سوختگی درجه یک:

در این نوع سوختگی که یک نوع سوختگی خفیف است لایه خارجی پوست دچار سوختگی شده و کمی تاول می زند.

درمان :

برای درمان آن روزی یکبار پماد را روی زخم بزارید.

سوختگی درجه دو:

در سوختگی درجه دو کمی سوختگی بیشتر بوده و دو لایه از پوست ینی اپیدرم و قسمتی از درم را دچار می کند و به بافت های زیرین آسیبی نمی رساند. مانند سوختگی در اثر آب جوش، چای داغ و یا سوختگی ناشی از شعله آتش نام برد. محل سوختگی دارای قرمزی قابل توجه و تاول های بزرگ پر از مایع می باشد.

درمان:

اول باید تاول هایی که موجود اند را از قسمت زخم جدا کنید سپس با سرم نرمال شستشو دهید.بعد از آن که قسمت سوخته را خشک کردید با گاز استریل، پماد را به ضخامت ۳ میلی لیتر بر روی گاز استریل آغشته نموده و بر روی قسمت سوخته قرار دهید. تعویض پانسمان هر ۲۴ ساعت یکبار انجام شود.

سوختگی درجه سه:

در این نوع سوختگی که سوختگی شدت بسیار بیشتری داشته و حتی امکان عمق زیاد آن وجود دارد احتمال تداخل و تخریک تمام لایه ها از جمله اپیدرم و درم نیز موجود است .این نوع سوختگی در اثر شعله شدید آتش، جریانات الکتریکی و مواد شیمیایی رخ می دهد.

درمان:

ابتدا محل سوختگی را با سرم نرمال سالین شستشو دهید. سپس دارو را به ضخامت ۳ میلی متر بر روی گاز استریل گذاشته و روی موضع قرار دهید هر ۲ ساعت یک بار پانسمان را تعویض نمایید تا زمانی که عفونت از بین رفته.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید