پن شفاف-لایه بردار-فردامارکت

پن شفاف لایه بردار درمالیفت مدل Keratolift وزن ۱۰۰ گرم

پن شفاف لایه بردار درمالیفت مدل Keratolift وزن ۱۰۰ گرم پن شفاف لایه بردار کراتولیفت درمالیفت فردامارکت  یک محصول غیر صابونی می باشد که لایه بردای دارد.خاصیت مهم این محصول جلوگیری از پیری زودرس پوست است.این محصول پوست را از سلول های فرسوده و مرده پاکسازی می کند و فاقد مواد نگهدارنده می باشد. پن […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

پن شفاف لایه بردار درمالیفت مدل Keratolift وزن ۱۰۰ گرم

پن شفاف لایه بردار کراتولیفت درمالیفت فردامارکت  یک محصول غیر صابونی می باشد که لایه بردای دارد.خاصیت مهم این محصول جلوگیری از پیری زودرس پوست است.این محصول پوست را از سلول های فرسوده و مرده پاکسازی می کند و فاقد مواد نگهدارنده می باشد.

پن شفاف لایه بردار گراتولیفت درمالیفت شوینده غیر صابونی وفاقد پارابن میباشد.این محصول به دلیل عاری بودن از مواد قلیایی و صابونی و نگهدارنده و همچنین تنظیم و تعادل  pHپوست در گروه شوینده های سیف و بی خطر ملایم قرار میگیرد , و باعث لایه برداری پوست شما می شود.

اولین قدم مراقبت از پوست شستشوی روزانه پوست است.و برای برداشتن قدم اول و تکمیل آن بکار گیری شوینده مناسب نیز نیاز است

در صورت شستشوی پوست خود از آب ولرم استفاده کنید.استفاده از آب داغ منافذ پوست شما را افزایش میدهد و با تحریک و پارگی رگها باعث التهاب و سرخی پوست صورت میشود.

 پن شفاف لایه بردار کراتولیفت محصول سیف و بی خطر و مناسب انواع پوست میباشد.استفاده از پن  شوینده غیرصابونی درمالیفت موجب جلوگیری از خشکی پوست و عواقب آن ،(پیری زودرس )میشود

.این  لایه بردار سلولهای مرده سطح پوست را پاکسازی کرده و پوست را برای باسازی سلولی آماده میکند.

مزایای پن شفاف لایه بردار کراتولیفت درمالیفت

  • قابلیت لایه برداری فیزیکی مناسب و رفع سلول‌های مرده پوستی بدون

  • ایجاد آسیب در پوست

  • مقابله با پیری پوست

  • جوان‌سازی و افزایش طراوت پوست

  • قابل استفاده برای آقایان و بانوان

  • pH مناسب و سازگار با پوست در قیاس با صابون (صابون‌ها به دلیل pH بالا، خاصیت قلیایی دارند و استفاده بیش از حد از آن‌ها به پوست آسیب می‌رساند.)

  • قابل استفاده برای انواع پوست

  • قیمت و حجم مناسب با توجه به کارایی فوق‌العاده

  • حفظ رطوبت پوست

  • زدودن پوست از آلودگی‌ها و ناخالصی‌های محیطی

در هنگام مصرف پن شفاف لایه بردار درمالیفت پس از مرطوب نمودن پوست با آب ولرم ، پن شفاف کراتولیفت را روی نواحی مورد نظر مالیده تا کف ایجاد گردد . سپس کف حاصله را به مدت یک دقیقه روی پوست نگه داشته و بعد آبکشی نمایید . در طی هفته ۴ الی ۵ بار از پن کراتولیفت استفاده کنید .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید