پن شفاف کاهش دهنده -چربی پوست-فردامارکت

پن شفاف کاهش دهنده چربی پوست درمالیفت مدل Sebolift وزن ۱۰۰ گرم

پن شفاف کاهش دهنده چربی پوست درمالیفت مدل Sebolift وزن ۱۰۰ گرم پن ضد آکنه سبولیفت درمالیفت  فردامارکت مناسب پوست چرب و جوشدار می باشد. همچنین کاهش دهنده ترشحات اضافی چربی پوست است.که موجب لایه برداری از سطح پوست شده و ترشح بیش از حد سبوم پوست را کنترل می کند. صابون درگروه شوینده های […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

پن شفاف کاهش دهنده چربی پوست درمالیفت مدل Sebolift وزن ۱۰۰ گرم

پن ضد آکنه سبولیفت درمالیفت  فردامارکت مناسب پوست چرب و جوشدار می باشد. همچنین کاهش دهنده ترشحات اضافی چربی پوست است.که موجب لایه برداری از سطح پوست شده و ترشح بیش از حد سبوم پوست را کنترل می کند.

صابون درگروه شوینده های قلیایی قرار میگیرد ویا برهم زدن PHمتناسب پوست موجب خشکی آن میشود و پس از شستشو حالت و حس نا خوشاینددر پوست ایجاد میکند.پن ها شفاف شوینده های غیر صابونی سیف و ملایم هستند که حس نرمی را درپوست ایجاد میکنند.

پن شفاف پوست چرب سبولیفت با ترکیبات کنترل کننده چربی در درمان سریع آکنه های التهابی و چرکی نقش مهمی دارد.این محصول با تنظیم کنترل چربی، آنزیمهای تولید کننده چربی را کنترل میکند.استفاده از پن سبولیفت به رفع کومدون ها و چوش های سرسیاه و سفید کمک میکند.

پوست به عنوان یک دستگاه پوششی بدن وظیفه مهم محافظت از سلامت بدن را برعهده دارد و سد دفاعی در برابر مواد مضر و میکروارگانیسم هاست، اما باید این موضوع را هم در نظر داشت

که پوست با توجه به شیوه زندگی ما و در مکان های مختلف واکنش نشان می دهد، حتی گاهی به دلیل نوع آب و هوایی که در زندگی می کنیم، ممکن است دچار پیری زودرس پوست شویم.

ویزگی های پن  شفاف پوست چرب درمالیفت:

– درمان سریع آکنه های التهابی و چرکی

– برطرف کننده کومدونهای سر سیاه و سر سفید

– تنظیم و کنترل مناسب چربی، مهار آنزیم تولید کننده چربی

– ضد باکتری و ضد قارچ

– کاهش سطح لایه شاخی مجاری غدد چربی و درمان اسکار ناشی از آکنه

شرایط نگهداری :در دمای متعادل و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

روش مصرف پن شفاف پوست چرب:

پس از مرطوب کردن پوست با آب ولرم، پن مرطوب کننده را روی نواحی مورد نظر مالیده تا کف ایجاد گردد. سپس کف حاصله را به مدت یک دقیقه روی پوست نگه داشته و بعد آبکشی نمایید. در طی شبانه روز حداقل ۲ بار از این پن استفاده نمایید.

 در هنگام استفاده از پن پوست چرب دقت کنید که از تماس با نواحی اطراف چشم خودداری شود.
از تماس با زخم باز و سطوح مخاطی خودداری نمایید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید