پودر سفیدکننده وی وان

پودر سفیدکننده وی وان وی وان به‌گونه‌ای فرموله شده است که نیازی به مسواک زدن‌های طولانی‌مدت ندارد و بانفوذ بر جرم‌های دندان و ایجاد فرسایشی ملایم و طبیعی بر روی جرم‌ها و پلاک‌های دندانی می‌تواند آن‌ها را از بین ببرد . پودر وی وان از ذرات میکرونیزه تشکیل‌شده است و سختی آن کمتر از سختی […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

پودر سفیدکننده وی وان

وی وان به‌گونه‌ای فرموله شده است که نیازی به مسواک زدن‌های طولانی‌مدت ندارد و بانفوذ بر جرم‌های دندان و ایجاد فرسایشی ملایم و طبیعی بر روی جرم‌ها و پلاک‌های دندانی می‌تواند آن‌ها را از بین ببرد . پودر وی وان از ذرات میکرونیزه تشکیل‌شده است و سختی آن کمتر از سختی مینای دندان می‌باشد که این عامل مانع از ایجاد بروز هرگونه خراش روی مینای دندان می‌گردد . ترکیبات حاوی فلوراید این محصول به‌گونه‌ای فرموله شده که در سریع‌ترین زمان ۳۰ ثانیه آزادشده و باعث ایجاد لایه محافظ بر روی مینای دندان و مقاوم شدن آن می گرد و پس از استفاده حس تازگی و طراوت را به ارمغان می‌آورند.
فواید باورنکردنی پودر سفیدکننده دندان وی وان (Vi-one)

ویژگی‌های پودر سفیدکننده وی وان
پاک‌سازی لکه‌های دندانی
جذب سریع فلوراید
کاهش جرم و پلاک دندانی

روش مصرف وی وان
ابتدا مسواک خود را مرطوب کرده و آغشته به پودر وی وان نمایید و سپس دندان‌هایتان را به‌آرامی مسواک نمایید. توصیه می‌کنیم از مسواک‌های نرم و مدت‌زمان کوتاه‌تری در مقایسه با خمیردندان استفاده شود.

شرایط نگهداری
پودر سفیدکننده دندان وی وان در محل خشک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

فواید باورنکردنی پودر سفیدکننده دندان وی وان (Vi-one)

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید