پودر کراتین ۳۰۰ گرمی کارن

پودر کراتین ۳۰۰ گرمی کارن

کراتین مونو هیدرات کارن (پی ان سی- PNC) باعث افزایش استقامت و کارایی بدن به صورت چشم گیری شده و با افزایش قدرت و حجم عضلانی می تواند شما را به فرم ایده آلتان نزدیک تر کند.
تومان 88200

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

عوارض مکمل بدنسازی کراتین

پودر کراتین ۳۰۰ گرمی کارن

پودر کراتین ۳۰۰ گرمی کارن: یکی از محصولات مکمل های غذایی و ورزشی فروشگاه اینترنتی فردامارکت است، شما ورزشکاران عزیز می توانید برای افزایش حجم و توده ی خالص عضلانی بدن خود از مکمل های بدنسازی برای حجم استفاده کنید.

کراتین از سوخت و ساز پروتئین در بدن تولید می شود. تولید کنندگان کراتین مونوهیدرات بر این اعتقادند که این ماده نسبت به کراتین سریعتر جذب میشود.
کراتین منو هیدرات جهت افزایش ذخایر کراتین و کراتین فسفات (CP) بدن مصرف می شود.
CP در بدن انسان از ترکیب کراتین و فسفات تولید شده و همراه با آدرنالین تری فسفات (ATP) در بافت عضله ذخیره می شود. در واقع CP در دسترس ترین و سریعترین منبع سوختی جایگزین ATP است.
ولی نقطه ضعف آن توانایی کم بدن در ذخیره این ماده می باشد. کراتین در بدن از سوختن پروتئینها و اسیدهای آمینه ی آرژی نین، گلیسین و متیونین بدست می آید. این ماده بطور طبیعی در گوشت قرمز و ماهی یافت می شود. هر یک کیلو گرم گوشت قرمز حدود ۵ گرم کراتین دارد.

پودر کراتین مونو هیدرات کارن باعث افزایش قدرت عضله می شود ، در فواصل بین تمرینات سنگین ورزشی بازسازی ذخایر انرژی را سرعت می بخشد

در تمرینات ورزشی سرعتی و شدید، ضمن کاهش تولید اسید لاکتیک، مانع از خستگی شده و مدت تمرین شدید را طولانی تر می کند

لازم به یادآوری است که مصرف کراتین در دو دوران متفاوت صورت می گیرد

مصرف این مکمل به علت نگه داشتن آب در ماهیچه موجب افزایش وزن، در حد محدود می شود پس بنابراین نباید از این محصول فقط به عنوان افزایش وزن استفاده کرد. مصرف نوشیدنی های شیرین مانند مکمل های کربومس یا آبمیوه های شیرین می تواند سرعت جذب و کارایی کراتین را افزایش دهد.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید