ژل دوش ماکسی هاماملیس ایوروشه

ژل دوش ماکسی هاماملیس ایوروشه

شرکت تولید کننده / واردکننده بوته سبز مهر آیین کشور تولید کننده فرانسه حجم: ۳۰۰ میلی لیتر جنسیت: خانمها و آقایان شماره پروانه بهداشت:  ۷۸۵۶۳۳۷۹۶۴۹۳۳۵۲۳
تومان

دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

ژل دوش ماکسی هاماملیس ایوروشه

ژل دوش ماکسی هاماملیس ایوروشه فردامارکت با ملایم بودن خشکی پوست را از بین برده و طراوت و شادابی را به پوست میدهد و قردت پاک کنندگی عالی بدون ایجاد خشکی پوست را دارد.

با داشتن عصاره هاماملیس ناراحتی های پوستی را التیام می بخشد، منافذ پوست را کوچک می کند و پف زیر چشم را کاهش می دهد. و هر گونه اکنه و جوش و جوش سرسیاه را که موجب به لک می شود  را از روی صورت شما پاک می کند.از عفونت ترک پا نیز جلوگیری می کند.

هاماملیس توسط حذف از بین بردن همه ی خاک تجمع یافته در آن ها به باز شدن منافذ کمک می کند. علاوه بر این، تانن به عنوان یک عامل ضد التهاب طبیعی عمل کرده که به کاهش جوش های ملتهب کمک می کند. تانن ممکن است جای جوش را سفت کرده و به نوبه ی خود باعث کاهش آن ها می شود.

مشخصه های ژل دوش ماکسی هاماملیس:

-جلوگیری از خشکی پوست

-کنترل PHپوست

-نرم کننده و آرامبخش پوست

-پاک کننده ملایم پوست

-شوینده بدن

-مناسب برای تمام افراد

هاماملیس موجود در ژل دوش ماکسیبه لطف داشتن محتوای تانن بالا، دارای اثر قابض می باشد. این خصوصیت قابض می تواند اندازه ی منافذ بزرگ مرتبط با آکنه را کاهش دهد. کیفیت قابض هاماملیس توسط حذف از بین بردن همه ی خاک تجمع یافته در آن ها به باز شدن منافذ کمک می کند. علاوه بر این، تانن به عنوان یک عامل ضد التهاب طبیعی عمل کرده که به کاهش جوش های ملتهب کمک می کند. تانن ممکن است جای جوش را سفت کرده و به نوبه ی خود باعث کاهش دیده شدن آن ها گردد.
کاهش تولید سبوم
هاماملیس باعث کاهش ترشح سبوم، که یک فاکتور کلیدی مسئول برای ایجاد اکنه می باشد، می گردد. کاهش تولید سبوم به کاهش جمعیت باکتریایی موجود بر روی پوست و مبارزه با علائم آکنه کمک می کند.

دستور مصرف ژل دوش ماکسی هاماملیس:

جهت شستشوی بدن استفاده  می شود و پس از استفاده و مصرف  آبکشی شود.

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید