کرم ترک پا-نئودرم-فردامارکت

کرم ترک پا رینوتریو حنا نعنا نئودرم ۵۰ میل

کرم ترک پا رینوتریو حنا نعنا نئودرم ۵۰ میل کرم ترک پا رینوتریو حنا نعنا نئودرم فردامارکت برای نرم شدن و آبرسانی به پوست در ترکیبات این کرم عصاره‌های حنا و نعناع استفاده شده است که تاثیری فوق‌العاده در حفظ رطوبت و لطافت پوست دارد. همچنین دارای موم عسل، شی باتر، گلیسرین و اسید سالیسیلات […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم ترک پا رینوتریو حنا نعنا نئودرم ۵۰ میل

کرم ترک پا رینوتریو حنا نعنا نئودرم فردامارکت برای نرم شدن و آبرسانی به پوست در ترکیبات این کرم عصاره‌های حنا و نعناع استفاده شده است که تاثیری فوق‌العاده در حفظ رطوبت و لطافت پوست دارد.

همچنین دارای موم عسل، شی باتر، گلیسرین و اسید سالیسیلات است که به ترمیم و تغذیه‌ی پوست کمک می کند. این کرم، پوست نواحی خشک مانند پاشنه و کف پا را بازسازی کرده و اثر خوبی در نرمی و صاف شدن پوست دارد.

همچنین بسیار مناسب جهت برطرف کردن خشکی نواحی مانند زانو، آرنج و قوزک پا که در معرض سایش‌ اند، است. کرم ترک پا نئودرم ۵۰ میل شست و شوی بیش از اندازه پا و استفاده

از کفش های نامناسب از مهم ترین عللی است که پوست شما را برای خشکی و ترک های عمیق تحریک می کند .

مشخصه های کرم ترک پا نئودرم :

کرم ترک پا رینوتریو

رفع ترک ها و خشکی پاشنه،قوزک،زانو و آرنج

دارای عصاره نعنا و حنا

حاوی اسید سالسیک

تقویت و بازسازی خشکی پوست

نرم کننده ترک ها و خشکی های پوست پا

دارای فرمولاسیون مغذی و درمان

عواملی مانند اضافه‌وزن، شرایط شغلی و… باعث به‌وجود آمدن ترک‌های کف پا می‌شوند. افرادی که مشکل اضافه‌وزن دارند و در دسته افراد چاق قرار می‌گیرند به‌دلیل فشاری که روی پوست کف پا تحمیل می‌شود پاشنه پای‌شان مستعد به‌وجود آمدن ترک‌های عمیق می‌شود. به‌علاوه شغل‌هایی وجود دارند که به طریقی پوست کف پا در معرض خیسی و رطوبت (پا به‌طور مکرر در معرض خیس شدن و خشک شدن قرار می‌گیرد) یا مواد شوینده قرار می‌گیرد مانند مربیان شنا یا افرادی که در کارخانه‌های قالیشویی کار می‌کنند بیشتر مستعد خشکی پاشنه یا کف پا هستند.

کرم پا رینوتریو نئودرم، دارای عصاره های خالص گیاهی حنا و نعنا بوده و  موجب بازسازی، التیام و تقویت پوست پا شده و حس آرامش، نرمی و لطافت را به پوست پای شما باز می گرداند.

شی باتر و گلیسرین موجود در این فرآورده نیز قدرت مرطوب کنندگی، نرم کنندگی و اثر ترمیمی آن را بر روی نواحی زبر پوست را افزایش داده است.

دستور مصرف کرم پا نئودرم:

صبح و شب پس از شستشو و خشک کردن پاها مقدار کافی از کرم را روی پوست ماشاز دهید و برای اثر بخشی بهتر یک جوراب نخی بپوشید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید