کرم دست-نئودرم- فردامارکت

کرم دست نئودرم مدل Re-Nutrive Honey Shea

کرم دست نئودرم مدل Re-Nutrive Honey Shea کرم دست رینوتریو هانی شی نئودرم فردامارکت با برخورداری از امولینت های طبیعی مثل شی باتر و عسل همراه با ویتامین E مانند یک دستکش نامرئی عمل کرده و نرمی و لطافت و طراوت پوست را حتی برای دست های زبر و خشک و خشم به ارمغان می آورد.این […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم دست نئودرم مدل Re-Nutrive Honey Shea

کرم دست رینوتریو هانی شی نئودرم فردامارکت با برخورداری از امولینت های طبیعی مثل شی باتر و عسل همراه با ویتامین E مانند یک دستکش نامرئی عمل کرده و نرمی و لطافت و طراوت پوست را حتی برای دست های زبر و خشک و خشم به ارمغان می آورد.این کرم استثنایی نرمی و رطوبت با دوام را بدون احساس سنگینی و چربی آزارنده به پوست دست شما هدیه می دهد.

مشخصه های کرم دست:

-خاصیت نرم کنندگی قوی و افزایش لطافت و شفافیت پوست

-اترات ضد التهابی و ترمیم کنندگی و تغذیه پوست

-رطوبت رسانی عالی و رفع خشکی و زبری پوست

-خاصیت انتی اکسیدانی و ضد رادیکال های آزاد ویتامین E

پارابن‌ها نگهدارنده‌های شیمیایی هستند که باعث ایجاد حساسیت پوستی بخصوص در افرادی با پوست حساس می‌شوند. در این کرم عدم وجود پارابن را می‌توان از امتیارات آن به حساب آورد. روغن زیتون خواص بیشماری برای پوست دارد که مهمترین آن‌ها از بین بردن چین و چروک و جوان سازی پوست است.

خواص روغن زیتون موجود در آن با پیری زودرس پوست مقابله می‌کند. پارابن‌ها نگهدارنده‌های شیمیایی هستند که باعث ایجاد حساسیت پوستی بخصوص در افرادی با پوست حساس می‌شوند.

در این کرم عدم وجود پارابن را می‌توان از امتیارات آن به حساب آورد. روغن زیتون خواص بیشماری برای پوست دارد که مهمترین آن‌ها از بین بردن چین و چروک و جوان سازی پوست است. این روغن دارای ویتامین‌های E و B5 است که برای ترمیم پوست و ناخن بسیار مفید و موثراند. استفاده از این کرم به صورت روزانه می‌تواند به سلامت و زیبایی دستتان کمک کند.

این روغن دارای ویتامین‌های E و B5 است که برای ترمیم پوست و ناخن بسیار مفید و موثراند. استفاده از این کرم به صورت روزانه می‌تواند به سلامت و زیبایی دستتان کمک کند.

روش استفاده از کرم دست نئودرم حاوی عسل:

مقدار مناسبی از کرم دست نئودرم حاوی عسل و شی باتر مناسب انواع پوست ۱۵۰ میل را روی پوست تمیز دست یا صورت بمالید و کمی به صورت دورانی ماساژ دهید و صبر کنید تا کرم جذب پوست‌تان شود. از این کرم برای درمان و یا التیام پوست‌ صدمه‌دیده ( آسیب شدید ) و یا زخم استفاده نکنید و، در این مورد، حتماً به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید