کرم ضدآفتاب مولتی پروتکشن SPF 50 رنگی دکتر ژیلا

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین ضد آفتاب برای صورت چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”آیا ضد آفتاب رنگی دکتر ژیلا خوب است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”ضد آفتاب دکتر ژیلا چه ویژگی هایی دارد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]} { “@context”: “http://schema.org”, “@type”: “Book”, “name”: “فردامارکت”, […]
تومان 71450

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین ضد آفتاب برای صورت چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”آیا ضد آفتاب رنگی دکتر ژیلا خوب است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”ضد آفتاب دکتر ژیلا چه ویژگی هایی دارد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید کرم ضدآفتاب مولتی پروتکشن SPF 50 رنگی دکتر ژیلا:✅ سفارش و خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب رنگی دکتر ژیلا برای انوع پوست از داروخانه آنلاین فردامارکت.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

کرم ضدآفتاب مولتی پروتکشن SPF 50 رنگی دکتر ژیلا

کرم ضدآفتاب مولتی پروتکشن SPF 50 رنگی دکتر ژیلا: ضد آفتاب ها یکی از ضروری ترین کرم هایی هستند که ما باید در طول روز از آن ها استفاده کنیم. با توجه به این که پوست صورت در محیط بیرون از خانه بیشتر در معرض نور خورشید و اشعه های مضر آن قرار می گیرد، باید هنگام خروج از خانه یک پوشش دهی مناسب برای پوست صورت جهت جلوگیری از تابش نور خورشید و اشعه های آن در نظر بگیریم.

در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از بهترین کرم های ضد آفتاب موجود در فروشگاه اینترنتی فردامارکت برای شما عزیزان توضیح دهیم. این کرم می تواند نیاز شما را در طول روز تامین کند و همچنین محافظ کننده ای مناسب در برابر تابش نور خورشید و گرمای تابستان باشد. کرم ضد آفتاب مولتی پروتکشن رنگی دکتر ژیلا یکی از بهترین کرم هایی است که در این مطلب بیشتر در مورد آن برای شما توضیح می دهیم .

 ضد آفتاب دکتر ژیلا فاقد چربی

کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا نمونه ای از بهترین کرم های ضد آفتاب برای محافظت از پوست در برابر آلودگی ها، نور خورشید و پیری زود رس. خانم ها و آقایانی که بیرون از خانه فعالیت می کنند می توانند از این کرم برای مصرف روزانه خود استفاده کنند. استفاده از این کرم برای پوست مشکلی ایجاد نخواهد کرد بلکه به عنوان محافظ کننده ای برای پوست صورت خواهد بود.

شما باید با توجه به جنس پوستتان نوع کرم خودتان را انتخاب کنید. برخی از پوست ها خیلی چرب هستند و باید از ضد آفتاب های فاقد چربی استفاده کنند. در حالی که بعضی از پوست ها خشک و معمولی هستند . این پوست ها نیز کرم مخصوص به خودشان را دارند.

برای این که زیبایی پوست صورت شما تامین شود باید از بهترین و باکفیت ترین کرم ها برای پاک سازی پوست و مراقبت کننده استفاده کنید. هنگامی که لایه ای از این ضد آفتاب روی صورت شما قرار می گیرد، پوست شما دارای یک لایه محافظ کننده خواهد داشت در برابر خطرناک ترین اشعه های نور خورشید.

آقایانی که بیشتر وقت خود را خارج از منزل سپری می کنند می توانند از نمونه بدون رنگی این کرم برای پوست خود استفاده کنند. این کرم ها در مدل بدون رنگ مخصوص برای مرد ها و خانم هایی طراحی شده است که نمی خواهند صورتشان تغییر رنگ داشته باشد. برای خرید این کرم می توانید به فروشگاه اینترنتی فردامارکت مراجعه کنید. استفاده از این کرم ها برای پوست لازم و ضروری می باشد. اگر می خواهید پوستی بدون لک داشته باشید باید آن را در برابر نور خورشید محافظت کنید. نمونه هایی از ویژگی های این کرم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ضد التهاب و قرمزی
  • ضد حساسیت و آلرژی
  • محافظ کننده از پوست در برابر نور و اشعه خورشید
  • جلوگیری از ایجاد لک و مک
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید