کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه رنگ متوسط SPF40

شماره پروانه بهداشتی ساخت : ۵۶/۱۳۵۵۰
تومان 138000

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین کرم ضد آفتاب چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین کرم ضد لک رنگی کدام است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”آیا کرم ضد آفتاب لافار خوب است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست چرب:✅ سفارش و خرید اینترنتی بهترین کرم ضدآفتاب و ضد لک رنگی برای پوست های چرب از داروخانه فردامارکت.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه رنگ متوسط SPF40

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه رنگ متوسط SPF40: کرم ضد آفتاب یکی از ضروری ترین کرم هایی است که عموم مردم باید برای محافظت از پوست خود استفاده کنند. این کرم می توانند به عنوان یک لایه نازک روی پوست شما، در برابر نور خورشید و اشعه های فرابنفش و مضر محافظت کند. در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از بهترین کرم های ضدآفتاب و ضد لک لافار توضیح دهیم.

همان طور که می دانید پوست صورت هر فردی متفاوت است و باید با توجه به نوع پوستی که دارد برای آن کرم ضدآفتاب و ضدلک خریداری کند. افرادی که از کرم در برابر نور خورشید استفاده نمی کنند، به مرور زمان متوجه لک و مک روی سطح پوست خود می شوند، این لک ها رفته رفته بیشتر و بیشتر می شود و در نهایت می تواند کل صورت را بگیرد.

این که شما چه کرمی را برای پوست صورت خود انتخاب می کنید، تاثیر بسیار زیادی روی، زیباسازی پوست شما خواهد داشت. برخی از افراد هستند که مدت زیادی از کرم های ضد آفتاب استفاده می کنند ولی پوست خوبی ندارند. این افراد یا انتخاب کرم مورد نظرشان درست نبوده است و یا این که بیش از اندازه مصرف کرده اند. شما نباید بگذارید که این کرم ها روی پوست صورت شما باقی بمانند. سعی کنید آن را با آب و مایع شست و شوی صورت به خوبی بشویید تا از روزنه های وارد پوست نشود.

کرم ضد آفتاب لافار مدیوم پوست چرب

همان طور که بیان کردیم، پوست های چرب، معمولی و خشک کرم ضدآفتاب و ضد لک مخصوص به خود را دارند. پوست های چرب معمولا دارای حساسیت بیشتری هستند و باید از بهترین کرم برای پوشش دهی در برابر نور خورشید استفاده کرد.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافار برای پوست های چرب، یکی از بهترین کرم هایی است که افراد می توانند از آن در روز های گرم تابستان در فضای بیرون از خانه استفاده کنند. همچنین خانم هایی که آکنه روی پوست خود دارند، می توانند با استفاده از این کرم به بهبود آکنه و جوش های خود کمک کنند.

اگر پوست صورت شما هم چرب هست می توانید این کرم ضد لک و ضد آفتاب را از فروشگاه اینترنتی فردامارکت با مناسب ترین قیمت و تخفیف سفارش دهید . به شما این اطمینان را می دهیم بعد از هر بار استفاده از این کرم، پوستی کاملا صاف و شفاف بدون هیچ لک و مک خواهید داشت.

این کرم به دلیل این که دارای عصاره های گیاهی شیرین بیان می باشد و همچنین از موادی مانند آلوئه ورا، اولئانولیک، اسید، سارمنتوزا ساکسی فراگا تشکیل شده است. می تواند تاثیرگذاری خوبی روی پوست صورت داشته باشد. با توجه به این که پوست صورت حساسیت بسیار زیادی دارد شما باید برای خرید بهترین کرم به بهترین داروخانه ها با تجویز و دستور پزشک مراجعه کنید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید