کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های خشک و معمولی رنگ متوسط SPF40

شماره پروانه بهداشتی ساخت : ۵۶/۱۳۵۵۰
تومان 138000

در انبار موجود نمی باشد


دسته:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”آیا ضد آفتاب لافارر خوب است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین ضد آفتاب رفع لک و مک کدام است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”ضد آفتاب لافارر برای پوست های خشک و معمولی مناسب است ؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر:✅ سفارش و خرید کرم ضد آفتاب لافار مناسب برای پوست های خشک و معمولی از داروخانه آنلاین فردامارکت.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های خشک و معمولی

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست های خشک و معمولی: یکی دیگر از محصولات فروشگاه اینترنتی فردامارکت، لوازم آرایشی بهداشتی می باشد. ضد آفتاب جزء پرفروش ترین این لوازم بهداشتی هستند چرا که همه ما می دانیم استفاده از این کرم ها برای پوست ضروری است و استفاده از آن منجر به این می شود که پوست ما شفاف تر و صاف تر باشد.

در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از بهترین و پرفروش ترین کرم های ضد آفتاب و ضد لک رنگی مناسب برای پوست های خشک و معمولی برای شما عزیزان توضیح دهیم. برند لافارر یکی از بهترین برند هایی است که شما با خرید محصولات آن به خصوص ضد آفتاب ها زیبایی صورت خود را تضمین کنید و از آن در برابر تابش مستقیم نور خورشید محافظت کنید.

کرم ضد آفتاب لافارر خوبه؟

شاید این سوال برای خیلی از شما پیش آمده باشد، که کدام کرم را برای پوست خود استفاده کنیم. این موضوع را در نظر داشته باشید که انتخاب کرم برای پوست معیار های متنوعی دارد، برخی از کرم ها فقط جهت پوشش دهید استفاده می شوند و بدون رنگ هستند، برخی از آن ها صرفا برای روشن تر کردن رنگ صورت استفاده می شوند و درکنار آن می توانند از پوست در برابر نور خورشید و اشعه های خطر ناک آن جلوگیری کنند.

و اما موردی که باید مورد توجه قرار دهید این است که جنس پوست شما به چه نوع کرمی احتیاج دارد. کرم ها دارای تنوع زیادی هستند و می توانند روی هر نوع پوستی یک نوع عملکرد داشته باشند. اگر می خواهید نتیجه خوبی از استفاده کرم ضد آفتاب و ضد لک داشته باشید می توانیداین کرم ها را متناسب با پوست خود انتخاب کنید. پوست های چرب، خشک و معمولی کرم های مخصوص به خود را دارند.

کرم ضد آفتاب لافارر برای پوست خشک

پوست های خشک نیاز به مراقب زیادی دارند و به دلیل این که نور خورشید را سریع تر به سمت خود جذب می کنند می توانند بیشتر مورد آسیب قرار بگیرند. اگر پوست خشک دارید می توانید از ضد لک و ضد آفتاب لافارر مخصوص پوست خشک استفاده کنید. این کرم ها علاوه بر این که می توانند تا چند درجه رنگ پوست شما را روشن تر و شفاف تر کنند. قابلیت مراقبت از پوست شما را در برابر نور خورشید و اشعه های آن خواهند داشت.

یکی از دلایلی که منجر به لک شدن پوست صورت می باشدف نور خورشید است، قرار گرفتن بیش از اندازه در برابر اشعه های نور خورشید می تواند منجر به ایجاد جوش و لک و مک روی پوست صورت شما شود، برای این که از ایجاد این لک ها و مک ها جلوگیری کنید و صورت خود را در برابر تابش نور خورشید پوشش دهید می توانید از کرم ضد لک و یا ضد آفتاب استفاده کنید. از جمله ویزگی های این کرم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ضد حساسیت و آلرژی
  • مراقبت کننده از پوست
  • جلوگیری از ایجاد جوش
  • جلوگیری از لک و مک
  • بهبود جای زخم و پوشش دهی قوی

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید