کرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکس

نوع محصول:کرم سایز۷۵ :میلی لیتر محل مصرف:بدن کد بهداشتی:۵۶/۱۲۶۵۸ جنسیت مصرف:عمومی گروه:کنترل کننده چربی نوع محفظه:تیوپ کشور سازنده:ایران شرکت سازنده:کیا بهداشت
تومان
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکس

کرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکس: یکی از محصولات مراقبت پوست در داروخانه آنلاین فردامارکت می باشد.برای درمان و پیشگیری از جوش و آکنه می توانید از کرم فیس دوکس استفاده کنید.

کرم ضد آکنه فیس دوکس یک فراورده بسیار مؤثر جهت درمان پوست های چرب و جوشدار می باشد. این کرم حاوی ترکیب لیپوزومال عصاره ریشه آستراگالوس ممبرانوس بوده که باعث تنظیم ترشحات غدد سباسه و کاهش التهاب پوست می گردد. درماپیور و یونی ردیوس به کار رفته در این کرم از فعالیت باکتری های ایجاد کننده آکنه جلوگیری به عمل می آورد. اسید سالیسیلیک و سایر ترکیبات مؤثر در این محصول ضمن رفع انسداد مجاری غدد چربی و جلوگیری از ایجاد کومدون های سرسیاه و سرسفید، باعث بسته شدن منافذ باز پوست می گردند. پوست ارگانی منحصر به فرد است که برای محافظت از خود و دیگر بافت های بدن دارای سد دفاعی فیزیکی بی نظیری می باشد. این سد دفاعی مانع نفوذ اکثر مواد مؤثره دارویی و کازمتیک به داخل گردیده و در نتیجه اکثر مواد به کار گرفته شده بر روی پوست اعم از کرم، لوسیون، پماد و یا غیره تنها اثرات خود را در سطح پوست ایفا نموده و توان نفوذ به لایه های پایین تر را ندارند. در طراحی و فرمولاسیون نوین محصولات کازمتیک به این امر توجه خاصی شده و برای رفع این مشکل از سیستم های پیشرفته انتقال مواد به داخل و لایه های زیرین پوست بهره می گیرند. لیپوزوم یکی از این سیستم های انتقالی محسوب می گردد که با توجه به تطابق و همسانی ساختار مولکولی مواد طبیعی به کار رفته در آن با پوست بستری مؤثر و سالم را برای رسیدن به اثرات درمانی مورد انتظار فراهم می نماید. گویچه های لیپوزوم به راحتی از سد دفاعی فیزیکی موجود عبور نموده و مواد مؤثره موجود در خود را در لایه های زیرین پوست، که نیازمند به مراقبت و درمان خاص می باشند، آزاد می نماید. فیس دوکس نیز همگام با طراحی های نوین صنعت کازمتیک جهان با بهره گیری از این سیستم انتقالی در کلیه محصولات خود بهترین و سریعترین اثربخشی را به ارمغان می آورد تا بتواند زیبایی، سلامت و شادابی را به همراه داشته باشد.

ویژگی های کرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکس:

ضد آکنه قوی
کاهش دهنده فعالیت غدد چربی پوست
جلوگیری از رشد باکتری های مولد آکنه
کمک به جمع شدن منافذ باز پوست
مناسب پوست های چرب و جوشدار
هیپوآلرژنیک و دارای PH سازگار با پوست
حاوی مؤثرترین کمپلکس لیپوزومال ضد آکنه و کاهش دهنده چربی
مناسب جهت استفاده بر روی پوست تنه و اندام ها

روش مصرف کرم ضد جوش آکنه زوم بدن فیس دوکس:

پس از شستشو، روزی دو بار از کرم ضد آکنه فیس دوکس بر روی پوست مالیده و به دقت ماساژ دهید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید