کرم ضد چروک و لیفتینگ قوی شب اوسرین مدل درمودنسی فایر حجم ۵۰ میلی‌لیتر

کرم ضد چروک و لیفتینگ قوی شب اوسرین مدل درمودنسی فایر حجم ۵۰ میلی‌لیتر

حجم:۵۰ کشورمبدا:آلمان کد مجوز بهداشت: ۹۹۲۱۰۱۲۴۹۰۴۸۵۳۳۴
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

درباره محصول:

این کرم ها که پیش از خواب استفاده می شوند حاوی ترکیبات زیادی با کاربردهای مختلف هستند که عمده ترین آن آبرسانی و خاصیت ضدچروک است. این کرم ها حاوی ترکیباتی مانند رتینوئیک اسید یا اسیدهای میوه به نام گلیکلواسیدها هستند که نمی توانند در طول روز استفاده شوند زیرا این ترکیبات در تماس با نورخورشید غیرفعال شده و عملکرد خود را از دست می دهند.
علاوه بر این امکان دارد این ترکیبات در مواجهه با نور باعث ایجاد التهاب و قرمزی پوست شوند. استفاده از کرم های شب از چند جهت مفید است.
از آنجا که شب بدن در حال استراحت است و چین های ناشی از فعالیت های پوستی روی صورت کمتر است، در نتیجه کرم در یک سطح صاف روی پوست قرار می گیرد؛ بنابراین فرصت بیشتری برای نفوذ دارد.
به عقیده بیشتر متخصصان پوست شب زمان احیا و بازسازی سلول های پوستی است، بنابراین استفاده از کرم های شب در طول این بازسازی ممکن است کمک کننده باشد.
کرم های شب معمولا حاوی ترکیبات سرامید هستند که یکی از چربی های بین سلولی پوست است؛ بنابراین تا عمقی که قادر به نفوذ است می تواند جبران کننده کم آبی پوست شود.
واقعیت این است که قدرت نفوذی این ترکیبات در عمیق ترین لایه های پوست ممکن نیست و قدرت ضدچروکی کرم ها ناشی از خاصیت آبرسانی است. در واقع با آبرسانی به پوست چین و چروک های روی آن تا حدودی باز می شوند، به خصوص چین و چروک های سطحی.عدم حرکت عضلات پوست در طول شب و نفوذ ترکیبات این کرم ها در پوست تا عمقی که از نظر مولکولی امکان پذیر است باعث می شود که پوست تا حدی کشیده تر و صاف تر شود.این کرم ها حاوی ترکیبات تنگ کننده منافذ پوست نیز هستند که باعث می شوند پوست حالت قابض پیدا کند. در نتیجه فرد تصور می کند ترکیبات این کرم ها خاصیت بوتاکسی دارد که البته این طور نیست.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید