کرم-لایه بردار-پوست-درمالیفت-فردامارکت

کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت ۴۰ میلی لیتر

کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت ۴۰ میلی لیتر با مصرف کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت فردامارکت ، می توان اسکار یا جای جوش ها و هچنین تیرگی های سطح پوست را برطرف نمود. امروزه علاوه بر اسیدهای میوه، ترکیبات مدرن دیگری وجود دارد که بدون ایجاد تحریک و سوزش باعث لایه برداری ملایم پوست می […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت ۴۰ میلی لیتر

با مصرف کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت فردامارکت ، می توان اسکار یا جای جوش ها و هچنین تیرگی های سطح پوست را برطرف نمود. امروزه علاوه بر اسیدهای میوه، ترکیبات مدرن دیگری وجود دارد

که بدون ایجاد تحریک و سوزش باعث لایه برداری ملایم پوست می گردند. این ترکیبات با پیلینگ آنزیماتیک، باعث بهبود عملکرد اسیدهای میوه و سایر لایه بردارهای شیمیایی می گردند.

سلول‌های پوستی مرده اتفاقی رایج است که برای همه حداقل یک بار در زندگی‌شان به وجود می‌آید. برخی افراد در پوست صورت خود بیشتر از نقاط دیگر بدن گرفتار این سلول‌های مرده می‌شوند. برای حذف پوست‌های مرده نیاز به لایه‌برداری وجود دارد.

پیشنهاد می‌شود هر فرد دو بار در هفته با کرم لایه برداری گلیکولیفت استفاده کند. اگر پوستتان نرم است یک بار در هفته لایه‌برداری کنید تا مانع حساس شدن پوست شوید.

برای افرادی که در نواحی گرم زندگی می‌کنند شاید نیاز به لایه‌برداری بیش از دو بار در هفته باشد تا با جمع شدن سلول‌های مرده‌ی پوستی بر اثر آفتاب‌سوختگی مبارزه کرد.

اسید گلیکولیک(اسید نیشکر) موجود در لایه بردار:

خاصیت اسیدیته و قدرت نفوذ بالا دارد ودرمیان هیدروکسی اسیدها قدرت لایه برداری عالی و بالایی دارد.اسید گلیکولیک در ازبین بردن جوش ها و جای جوش و هچنین خطوط ریزو عمیق(چین و چروکها)ودر روند باسازیسلولی نقش مهمی دارد

.این ترکیب موثر در پن گلیکولیفت لک های نواحی صورت را کمرنگ تر کرده ورنگ پوست را یکنواخت میکند.گلیکولیک اسید با خاصیت آبرسانی ورطوبت رسانی پوست موجب رفع چین و چروک و جلوگیری از افتادگی پوست میشود.

ویزگی های کرم لایه بردار گلیکولیفت درمالیفت :

  • کمک به رفع جای جوش ها و لک های پوستی

  • افزایش روند نوسازی سلول های پوست

  • لایه برداری از سلول های مرده پوست

  •  مناسب انواع پوست

روش مصرف لایه بردار:

شب ها پس از شستشوی پوست با یک شوینده مناسب

کرم لایه بردار گلیکولیفتبر روی پوست مالیده و ماساژ دهید.در طی روز حتما از کرم ضدآفتاب مناسب استفاده نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید