حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

کرم مرطوب کننده راهکاری برای جوانی پوست

تامین رطوبت کافی پوست یکی از نکات مهم برای داشتن پوستی سالم و شاداب می باشد که استفاده از کرم مرطوب کننده به صورت روزانه کمک زیادی به سلامت پوست می کند.

کرم مرطوب کننده علاوه بر حفظ رطوبت پوست می تواند حاوی انواع ویتامین ها و مواد مغذی نیز بوده و از این طریق نیز به داشتن پوستی سالم کمک شایانی نماید. وجود انواع مواد با خاصیت آنتی اکسیدانی، انواع روغن ها و عصاره های گیاهی، اسیدهای چرب ضروری و. در ترکیب این کرم ها همگی در بهبود سلامت پوست تاثیرگذار می باشد. آب به عنوان عاملی حیاتی برای سلامت پوست به ویژه لایه اپیدرم آن می باشد. کرم مرطوب کننده به عنوان سدی محافظتی روی پوست قرار می گیرد تا مانع از تبخیر آب شود.

کرم مرطوب کننده| فردامارکت

آب لازم برای پوست از طریق بافت میانی تامین شده و علاوه بر آن لایه چربی محافظتی روی اپیدرم نیز مانع از تبخیر آب پوست می شود. با کم شدن میزان این چربی لایه سطحی پوست خشک می شود که این خشکی می تواند منجر به بروز چروک، بیماری های مانند پسوریازیس و اگزما گردد. علاوه بر عوامل ژنتیکی استفاده از انواع مواد شوینده با ترکیبات نامناسب و حساسیت زا، تغذیه غلط، افزایش سن و مواردی این چنینی می توان باعث بروز خشکی در سطح پوست شود. از این رو استفاده از کرم مرطوب کننده مناسب و سازگار با پوست می تواند مانع از بروز این مشکلات شده و علاوه بر این با تغذیه پوست به وسیله ترکیبات مغذی داخل آن می تواند علاوه بر ممانعت از بروز مشکلات به عنوان محرکی برای بهبود سلامت و شادابی پوست نیز به شمار آید.

پیشنهاد متخصصین پوست، استفاده مداوم از کرم مرطوب کننده مناسب

با توجه به اهمیت مصرف کرم مرطوب کننده متخصصان پوست توصیه می کنند که حتما هر روز از این محصول استفاده شود و بهتر است هر شب نیز بعد از شستن صورت از فرمولاسیون های مناسب استفاده شود.

یکی از مواقع دیگری که استفاده از کرم مرطوب کننده ضروری می باشد در فصل سرما است که بهتر است در این فصول از فرمولاسیون های قوی تری برای پیشگیری از خشکی و آسیب پوست استفاده شود. پس از شستشوی پوست بهتر است سریع ازاین فرمولاسیون ها استفاده شود چرا که این کار باعث می شود رطوبت پوست از بین نرفته و مرطوب و نرم بماند.

دقت در انتخاب کرمی سازگار با ویژگی های پوست نکته ای بسیار با اهمبت می باشد از این رو با توجه به شناختی که از نوع پوست خود دارید، حتما کرمی مناسب انتخاب نمایید.

در فروشگاه فردا مارکت لیست بلند بالایی از محصولات مرطوب کننده پوست وجود دارد

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X