کرم مرطوب کننده-صورت-هیدرولیفت-فردامارکت

کرم مرطوب کننده پوست چرب هیدرالیفت AC درمالیفت ۵۰ میلی لیتر

کرم مرطوب کننده پوست چرب هیدرالیفت AC درمالیفت ۵۰ میلی کرم مرطوب کننده پوست چرب هیدرالیفت ای سی درمالیفت فردامارکت ضمن حفظ رطوبت و آبرسانی به عمیق ترین لایه های پوست، سبب جذب چربی اضافی ترشح شده و جلوگیری از ایجاد جوش در پوست های چرب می گردد. افراد دارای پوست چرب به دلیل ترشح […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم مرطوب کننده پوست چرب هیدرالیفت AC درمالیفت ۵۰ میلی

کرم مرطوب کننده پوست چرب هیدرالیفت ای سی درمالیفت فردامارکت ضمن حفظ رطوبت و آبرسانی به عمیق ترین لایه های پوست، سبب جذب چربی اضافی ترشح شده و جلوگیری از ایجاد جوش در پوست های چرب می گردد.

افراد دارای پوست چرب به دلیل ترشح بیش از حد غدد چربی، به طور مداوم با مشکل چرب بودن پوست مواجه هستند. لذا جهت متعادل کردن میزان ترشحات چربی پوست به یک مرطوب کننده و

آبرسان نیاز دارند تا میزان ترشحات چربی را کنترل کرده و میزان رطوبت پوست را به حد نرمال خود برسانند.  هیدرالیفت ای سی درمالیفت از یک طرف رطوبت مورد نیاز پوست را فراهم نموده

و مانع از دفع آب از سطح پوست می گردد. از طرف دیگر باعث کنترل و کاهش ترشحات چربی از غدد سباسه شده و کمک شایانی به رفع جوش ها و کومدون های پوست میگردد.

مواد موثر کرم مرطوب کننده هیدرالیفت ای اس درمالیفت :

فوکوژل :

فوکوژل موجود در کرم مرطوب کننده پوست چرب هیدرالیفت ای سی درمالیفت ترکیبی پلی ساکاریدی است که موجب حفظ رطوبت لایه شاخی می گردد.

۵ آلفا آووکوتا :

یک مهار کننده قوی آنزیم تولید کننده چربی بوده که منجر به تنظیم و کنترل مناسب ترشح چربی از غدد سباسه پوست می گردد.

سبوکسیل :

ماده ای موثر در این فرآیند بوده که باعث مهار اکسیداسیون چربی و کاهش ترشحات غدد چربی می گردد. این ماده همچنین باعث کاهش التهابات پوستی ناشی از فعالیت باکتری های مولد آکنه می گردد.

آسپارلین :

با افزایش میزان انرژی و متابولیسم سلول ها موجب حفظ طراوت و شادابی می شود.

سدیم لاکتیت :

یکی از اجزای مرطوب کننده های طبیعی پوست محسوب گردیده که جاذب رطوب است که آن را تا چند ساعت حفظ می کند.

در هنگام مصرف کرم مرطوب کننده صورت بعد از شستشوی صورت با یک شوینده مناسب پوست چرب، کرم مرطوب کننده هیدرالیفت را روزها و شب ها به دفعات مورد نیاز به روی پوست صورت و گردن مالیده و به ملایمت ماساژ دهید تا جذب گردد. از این کرم می توانید بعنوان پایه آرایش نیز استفاده نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید