کرم واریس -ونوویتال-دینه-فردامارکت

کرم واریس ونوویتال ۳۰ گرمی دینه

کرم واریس  ونوویتال ۳۰ گرمی دینه کرم واریس  ونوویتال دینه فردامارکت جهت درمان واریس های سطحی و بهبود واریس پیشرفته ارائه شده است. مصرف این کرم عوارض ناشی از بیماری چون خارش، احساس سنگینی و ادم در پاها و درد را از بین برده و هماتوم دردناک و کبود شدگی را درمان می کند. در تهیه این کرم از عصاره تام گل های همیشه بهار و عصاره خشک دانه […]
تومان 14000

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم واریس  ونوویتال ۳۰ گرمی دینه

کرم واریس  ونوویتال دینه فردامارکت جهت درمان واریس های سطحی و بهبود واریس پیشرفته ارائه شده است. مصرف این کرم عوارض ناشی از بیماری چون خارش، احساس سنگینی و ادم در پاها و درد را از بین برده و هماتوم دردناک و کبود شدگی را درمان می کند.

در تهیه این کرم از عصاره تام گل های همیشه بهار و عصاره خشک دانه های شاه بلوط هندی استفاده شده است. طبق تحقیقات انجام شده عصاره دانه شاه بلوط هندی نفوذپذیری عروق و آنزیم های لیزوزومی را کاهش داده

و جریان برگشتی خون سیاهرگی را بهبود می بخشد. این گیاه همچنین از شکسته شدن موکوپلی ساکارید های دیواره مویرگ ها جلوگیری کرده و مانع از تشکیل کیسه های سیاهرگی هموروئید و واریس می گردد.

واریس یکی از رایج ترین بیماری های عروقی انسان است و حدود ۲۰ درصد از افراد به طور میانگین به این بیماری مبتلا می شوند. بیشتر افراد   میانسال بخصوص خانمهای بالای ۴۵ سال و نیز زنان باردار درگیر بیماری واریس هستند.

در بعضی از خانواده ها واریس بطور شایعتری دیده میشود که میتواند به علت تغییرات جدار سیاهرگها و نیز اختلال در کارکرد دریچه هایی باشد که خون را از اندامها به طرف قلب هدایت می کنند. گاهی وقت ها واریس باعث بروز مشکلات جدی تر می شود و اختلال در گردش خون و بی تعادلی در حرکت را به وجود می آورند.

روش مصرف کرم  واریس گیاهی ونوویتال:

هرچند که شیوه و نحوه مصرف هر دارویی باید با دستور مستقیم پزشک مصرف شود اما به طور کلی روش مصرف کرم گیاهی ونوویتال به شرح ذیل می باشد:

دو بار در روز صبح و عصر کرم بر روی نواحی مورد نظر مالیده و ماساژ داده شود. دوره درمان بیماری واریس با این کرم معمولا ۶ الی ۸ هفته به طول می انجامد.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی :

تاکنون مورد  خاصی در خصوص منع مصرف این کرم در زمان بارداری و شیردهی گزارش نشده اما باید قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت شود.

دانستنی های مفید درباره کرم  گیاهی ونوویتال :

تداخل دارویی خاصی در خصوص مصرف این محصول گزارش نشده است.

در صورت بروز هرگونه حساسیت به این کرم حتما به پزشک مراجعه گردد.

در زمان استفاده از این کرم می توانید از قرص گیاهی ونوویتال نیز استفاده کنید تا اثر درمانی بهتری ایجاد شود.

در صورت حساسیت به گیاه شاه بلوط حتما قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید