كرم دور چشم- مولتی افیکیسی-فردامارکت

کرم دور چشم مولتی افیکیسی نئودرم

کرم دور چشم مولتی افیکیسی نئودرم کرم چشم مولتی افیکیسی نئودرم فردامارکت ، با دو ترکیب تخصصی”کمپلکس ام. دی. آی و سینکل (هیالورونیک اسیدها)”، چین و چروک ، تیرگی و پف اطراف چشم را کنترل و درمان می کنند و موجب می شوند چشم ها به زیبایی خورشيد بدرخشند. کرم دور چشم نئودرم، جوان کننده، […]
تومان

دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم دور چشم مولتی افیکیسی نئودرم

کرم چشم مولتی افیکیسی نئودرم فردامارکت ، با دو ترکیب تخصصی”کمپلکس ام. دی. آی و سینکل (هیالورونیک اسیدها)”، چین و چروک ، تیرگی و پف اطراف چشم را کنترل و درمان می کنند و موجب می شوند چشم ها به زیبایی خورشيد بدرخشند.

کرم دور چشم نئودرم، جوان کننده، ضد چروک و مرطوب کننده قوی پوست دور چشم، با همراهی ترکیبات مغذی است که به سلول های اطراف چشم جوانی می بخشد و این موارد از ویژگی شگفت انگیز کرم دور چشم مولتی افیکیسی است.

مشخصه کرم دور چشم :

ضد چروک و سفت کننده پوست
ترمیم عمیق چروک های ریز دور چشم
ضد پف و ضد تیرگی دور چشم
بهبود گردش خون مویرگی پوست اطراف چشم
افزایش قوام پوست

چشم‎ها و عضلات اطراف آن‎ها نقش موثری در بیان حالات روحی، هیجانی و عواطف قرار دارند. چشم‎ها با ارزش‎ترین ویژگی صورت هستند و جوانی و شادابی پوست اطراف چشم نقش بسزایی در زیبایی و جوانی چهره ایفا می‎کند. پوست اطراف چشم ظریف ترین و حساس ترین بخش پوست صورت است

که نسبت به پوست سایر قسمت‎های صورت حدودا ده برابر نازک‎تر است. علاوه بر آن پوست اطراف چشم دائما در حال حرکت است. پلک زدن به تنهایی حدود ۱۰ هزار حرکت در طول روز برای این ناحیه ایجاد می‎کند. حرکت سایر بخش‎های صورت در حین خندیدن، اخم کردن و حتی استرس پوست این ناحیه را تحت تاثیر قرار می‎دهد.

این ویژگی‎ها پوست دور چشم را در برابر پیدایش چین و چروک، تیرگی دور چشم و نیز پیدایش پف زیر چشم مستعد می‎سازد.

روش مصرف کرم دور چشم :

در هر نوبت به اندازه یک عدس کوچک از کرم را برای هر دو چشم با فاصله نیم سانتیمتر از چشم، به موضع بمالید و با ضربات آهسته انگشت، آن را از داخل به خارج پخش کنید تا جذب شود. توجه داشته باشید که مصرف بیش از حد نزدیک به چشم ممکن است منجر به سوزش گردد. ترجیحاً شبی یک بار استفاده شود و در صورت سازگاری با پوست، صبح و شب مصرف شود.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید