کرم-کنترل کننده-چربی پوست-فردامارکت

کرم کنترل کننده چربی سبولیفت درمالیفت پوست چرب و جوشدار ۳۰ میلی

کرم کنترل کننده چربی سبولیفت درمالیفت پوست چرب و جوشدار ۳۰ میلی کرم کنترل چربی پوست سبولیفت درمالیفت  فردامارکت با کاهش چربی و متعادل کردن آن در سطح پوست سبب درمان و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه جدید میشود. کرم پوست چرب سبولیفت درمالیفت حاوی آسپارلین، سبوکسیل، اسید سالیسیلیک و زینک است که باعث […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کرم کنترل کننده چربی سبولیفت درمالیفت پوست چرب و جوشدار ۳۰ میلی

کرم کنترل چربی پوست سبولیفت درمالیفت  فردامارکت با کاهش چربی و متعادل کردن آن در سطح پوست سبب درمان و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه جدید میشود. کرم پوست چرب سبولیفت درمالیفت حاوی آسپارلین، سبوکسیل، اسید سالیسیلیک و زینک است که باعث تنظیم ترشح چربی و جلوگیری از بروز جوش های سرسیاه و سر سفید در پوست میشود.

پوست چرب ظاهری براق و منافذی باز دارد و عمدتا دارای آکنه و کومدون های سرسیاه و سر سفید می باشد. آکنه شایع ترین بیماری پوستی محسوب گردیده که بیشتر در سنین جوانی بروز میکند.

ترشح بیش از حد چربی از غدد سباسه پوست عامل اصلی ایجاد کننده آکنه و کومدون های سر سفید و سر سیاه میباشد. وراثت، تغییرات هورمونی، بارداری، آب و هوا و لوازم آرایش نامناسب از عوامل موثر در ایجاد آکنه محسوب میشود.

چرب شدن پوست معمولا با ترشح غیر طبیعی و بیش از حد سبوم از غدد سباسه صورت میگیرد که باعث مسدود شدن منافذ پوستی شده و سبب ایجاد کومدون و آکنه های التهابی و چرکی در سطح پوست میشوند.

مواد موثر ی که در کرم کنترل چربی سبولیفت درمالیفت است :

اسید سالیسیلیک :

اسید سالیسیلیک موجود در این محصول به صورت محلول در آب و غشای سلولی است. این ماده منجر به لایه برداری ملایم پوست، کاهش سطح لایه شاخی مجاری غدد چربی و درمان اسکار ناشی از آکنه میشود.

زینک پی سی ای :

ترکیب از فعال ترین شکل زینک است که دارای اثرهای قوی ضد باکتری، ضد قارچ و ضد چربی میباشد.

سبوکسیل :

ماده ای موثر در این فرآیند بوده که باعث مهار اکسیداسیون چربی و کاهش ترشحات غدد چربی میگردد. این ماده همچنین باعث کاهش التهاب های پوستی ناشی از فعالیت باکتری های مولد آکنه میگردد.

آسپارلین :

با افزایش میزان انرژی و متابولیسم سلول ها موجب حفظ طراوت و شادابی پوست میشود.

روش مصرف کرم کنترل کننده چربی سبولیفت درمالیفت:

پس از شستشوی مناسب پوست ، روزانه دوبارکرم سبولیفت را روی مناطقی از پوست که دچارآکنه و کومدون گردیده اند ، مالیده و به خوبی ماساژ دهید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید