کف بندشست دار نئوپرنی پاکسمن

کف بندشست دار نئوپرنی پاکسمن

کف بند شست دار نئوپرنی  دست های شما ساختار پیچیده ای متشکل از استخوان ها، رباط ها و ماهیچه است و از این رو، نسبت به آسیب دیدگی ها و دیگر شرایطی که می توانند موجب احساس درد و از کار افتادگی آنها شوند، بسیار آسیب پذیر هستند. انگشتان خود دارای هیچ ماهیچه ای نیستند […]
تومان 120000
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کف بند شست دار نئوپرنی

 دست های شما ساختار پیچیده ای متشکل از استخوان ها، رباط ها و ماهیچه است و از این رو، نسبت به آسیب دیدگی ها و دیگر شرایطی که می توانند موجب احساس درد و از کار افتادگی آنها شوند، بسیار آسیب پذیر هستند.

انگشتان خود دارای هیچ ماهیچه ای نیستند و ماهیچه هایی که مفاصل آنها را خم می کنند در واقع در کف دست و ساعد قرار دارند. این ماهیچه ها از طریق تاندون ها به انگشتان متصل شده و امکان حرکت آنها را فراهم می کنند. هنگام ابتلا به آرتروز دست، ضعف عضلات مچ و دست، محافظت از پانسمان زخم کف دست و مچ، مچ و شست رگ به رگ شده  میتوانید از کف بند شست دار نئوپرنی استفاده کنید 

این کف بند کلیه ناحیه مچ دست  انگشت شست کف دست را ثابت نگه میدارد این ثابت شدن باعث حذف حرکات اضافی دست و  تکان های یکدفعه ای شده ،این خود باعث بهبود هر گونه درد در این محل میشود علاوه بر ان با حفظ گرمای دست نیز به کاهش تورم  دست کمک میکند.

حفظ و نگه داری از استخوان مچ محافظت از پانسمان های کف دست مچ و شست و همچنین ایجاد فشار ملایم و حفظ گرمای دست از خصوصیات مطلوب کف بند شست دار نئوپرنی است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید