کپسول آرامبخش های رست

کپسول آرامبخش های رست ۳۰ عددی سپید طب

استرس‏‌های زندگی روزمره سبب مشکلات جسمی و روحی از جمله بی‏خوابی و گرفتگی عضلات می‏‌شود. برای کاهش این عوارض استفاده از فرآورده‏‌های طبیعی، که عاری از هرگونه عارضه جانبی مبنی بر وابستگی هستند، بسیار مؤثر است. های رست ترکیبی از ۵ گیاه آرامبخش است که سبب کاهش فشارهای عصبی و ایجاد اثر آرامبخش و ضد اضطراب می‏‌شود.
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کپسول آرامبخش های رست

توضیحات کپسول آرامبخش های رست:

استرس یکی از مشکلاتی است که برای بسیاری از افراد رخ می دهد. یکی از اثرات مخرب این امر کاهش کارآیی فرد در محیط کاری و اجتماعی است. همچنین، مطالعات نشان داده اند که استرس می تواند عملکرد ارگان های بدن را نیز مختل کند. این استرس بر عملکرد معده و دستگاه گوارش تاثیر زیادی دارد و خطر ابتلا به بیماریهای گوارشی را افزایش می دهد. استرس مادر در دوران بارداری بر رشد جنین اثر می گذارد و خطر ابتلا به بیماریهای قلبی را افزایش می دهد. به همین دلیل کارشناسان همواره تاکید می کنند که یادگیری روشهای کنترل استرس اهمیت بسیار زیادی دارد. در این میان، مصرف مکملهای مناسب نیز به کاهش استرس و افزایش کیفیت زندگی کمک می کند. همچنین امروزه در علم روانشناسی این مسئله ثابت شده است که افسردگی در افراد مختلف ممکن است با علائم متفاوتی همراه باشد. عوامل مختلفی از جمله سن و جنسیت می توانند مستقیماً بر روی علائم افسردگی تأثیر بگذارند. بنابراین بدیهی است که افسردگی در همه افراد، با علائم یکسان ظاهر نمی شود.

این فرآورده طبیعی از شرکت سپید طب که حاوی عصاره پنج گیاه آرامبخش می باشد، برای رفع اضطراب و استرس و بی قراری های ناشی از آن قابل استفاده بوده و فاقد هرگونه عارضه جانبی قابل ملاحظه ای می باشد. داروخانه اینترنتی فردامارکت این محصول را ارائه خواهد کرد.

 

موارد مصرف کپسول آرامبخش و ضد افسردگی های رست:

آرامبخش

ضد افسردگی

کاهش درد، گرفتگی و ضعف عضلات

کمک به درمان اختلالات روحی مانند تنش‏های عصبی

کاهش استرس‏های ذهنی و فکری

کمک به داشتن خواب آرام

کاهش اضطراب و تحریک‌پذیری

بهبود سیستم عصبی

افزایش آستانه تحریک پذیری

کمک به کاهش دردهای قاعدگی و علائمی چون برافروختگی و بی قراری ناشی از آن

کمک به درمان سندروم خستگی مزمن

 

ترکیبات کپسول آرامبخش های رست:

پسی فلورا اینکارناتا (گل ساعتی) (۲۰۰ میلی‌گرم): آرام‌بخش و خواب‌آور

والرینا آفیسینالیس (سنبل الطیب) (والرین – ۲۰۰ میلی‌گرم): از مؤثرترین گیاهان دارویی آرام‌بخش، کمک به رفع بی‌خوابی، شُل‌کننده

هومولوس لوپولوس (رازک) (۱۵۰ میلی‌گرم): کمک به درمان اختلالات روحی مانند بیقراری

اسکوتلاریا بای کالنسیس (قاشقک) (۱۰۰ میلی‌گرم): تقویت‌کننده مؤثر اعصاب، آرام‌بخش، ضد تشنج

ماتریکاریا رکوتیتا (بابونه) (۵۰ میلی‌گرم): کمک به داشتن خواب طبیعی و آرام

 

محدودیت های مصرف کپسول آرامبخش های رست:

افراد مبتلا به بیماری کبدی

افراد مبتلا به آسم و تب یونجه

زنان مبتلا به سرطان سینه وابسته به استروژن

افراد مبتلا به افسردگی

بانوان باردار و شیرده فقط با دستور پزشک

 

هشدارهای مربوط به کپسول آرامبخش های رست:

در صورت وجود بیماری خاص یا حساسیت به این فرآورده یا هریک از اجزای سازنده آن با پزشک خود مشورت کنید. در صورت نیاز به هرگونه عمل جراحی حداقل دو هفته قبل از انجام جراحی از مصرف این فرآورده خودداری نمایید. این فرآورده می تواند موجب خواب آلودگی گردد لذا در طول دوره مصرف، هنگام رانندگی و کار با ماشین آلاتی که نیاز به هشیاری دارند احتیاط کنید. هر فرآورده به موازات اثرات درمانی ممکن است باعث بروز برخی عوارض ناخواسته نیز شود.

 

تداخل دارویی کپسول آرامبخش های رست:

مصرف همزمان این مکمل با داروهای حاوی آهن به دلیل تشکیل کمپلکس غیر قابل جذب توصیه نمی شود. در صورت نیاز به مصرف فرآورده های حاوی آهن، حداقل یک الی دو ساعت فاصله زمانی با مصرف این فرآورده رعایت شود. مصرف همزمان این فرآورده با داروهای مضعف سیستم عصبی همچون فنوباربیتال و بنزودیازپین ها (آلپرازولام، دیازپام)، داروهای ضد انعقاد خون از دسته کومارین ها مانند وارفاین، داروهای مسکن مخدر و همچنین داروی لوپرامید توصیه نمی گردد.

 

شرایط نگهداری کپسول آرامبخش های رست:

دارو را دور از نور و رطوبت درون جعبه و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری کنید. دارو را دور از دسترس اطفال نگهداری نمایید.

 

دستور مصرف:

روزانه ا تا ۲ کپسول، ۱ ساعت قبل از خواب مصرف شود.

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید