کپسول-ممورال-حافظه-فردامارکت

کپسول افزایش قدرت حافظه ۳۰عددی ممورال

کپسول افزایش قدرت حافظه ۳۰عددی ممورال کپسول ممورال گل دارو،فردامارکت  در کم شدن حافظه یا اختلالات اداراکی، اختلالات عروق محیطی و زوال عقل (آلزایمر) مورد استفاده قرار می‎گیرد. ممورال حاوی کندر و پودر ریشه زنجبیل می‎باشد. کپسول ممورال گل دارو حاوی الئوگم رزین کندر و گرانول پودر ریشه زنجبیل است؛ اسانس‎های موجود در کندر دارای […]
تومان 27950
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کپسول افزایش قدرت حافظه ۳۰عددی ممورال

کپسول ممورال گل دارو،فردامارکت  در کم شدن حافظه یا اختلالات اداراکی، اختلالات عروق محیطی و زوال عقل (آلزایمر) مورد استفاده قرار می‎گیرد. ممورال حاوی کندر و پودر ریشه زنجبیل می‎باشد.

کپسول ممورال گل دارو حاوی الئوگم رزین کندر و گرانول پودر ریشه زنجبیل است؛ اسانس‎های موجود در کندر دارای اثر شل‎کنندگی بر روی عضلات صاف عروق بالاخص عروق مغزی بوده و موجب برطرف شدن اسپاسم و تنگی عروق و در نتیجه خون‎رسانی

بهتر به بافت و سلول‎ها می‎گردد. از طرف دیگر مشتقات بوزولیک اسید موجود در کندر، بخصوص استیل ۱۱- کتو بوزولیک اسید، از لحاظ فارماکولوژی بسیار فعال بوده و به طور خاص باعث مهار سنتز لوکوترین آندوژن می‎شود. بر خلاف داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب، عصاره کندر فاقد خاصیت اسیدزائی در دستگاه گوارش است.

عصاره کندر بخصوص اسید بوزولیک یک پنتاسیلیک تری ترپنوئید و مشتقات استیله آن روی تولید آنتی بادی‎ها و مصونیت سلولی هر دو اثر می‎نماید.

اسید بوزولیک

یک مهار‎کننده بسیار قوی لیپواکسیژناز است. و از این طریق تولید لوکوترین را مهار می‎کند بخصوص LTB-۴که یک عامل کموتاکسیک فعال است. تجارب بالینی روی ۸۱ نفر بیمار مبتلا به روماتیسم همراه با گروه کنترل و پلاسبو و تحت درمان با عصاره کندر به طور قابل ملاحظه‎ای کاهش درد و التهاب

را با یک دوره درمان سه ماهه نشان داد التهاب سینوویال همراه با ساییدگی مربوط به تولید لوکوترین B۴در مفصل است. عصاره کندر در موش صحرایی اثر ضد درد و آرام بخش نشان داده است.

در انسان مبتلا به لوسمی، مشتق استیل ۱۱- کتوبوزولیک اسید سنتز RNA، DNA و پروتئین را در سلول‎های لوسمیک HL-۶۰ مهار می‎سازد.

همچنین این عصاره دارای خاصیت ضد آسم است که در مطالعات انسانی بر روی ۴۰ بیمار مبتلا به آسم تحت درمان با ۳۰۰ میلی‎گرم عصاره کندر ۳ نوبت در روز به مدت ۶ هفته به اثبات رسیده است.

اخیراً ثابت شده است که اختلالات ادراکی در حیوانات مسن به علت التهاب در مغز و تغییرات حاصله از آن است و معلوم شده است موش صحرایی مسن با اختلالات ادراکی در مقایسه با حیوانات جوان دارای نشت عروقی در شبکیه چشم است.

و کم شدن اختلالات ادراکی به موازات کم شدن ضایعات شبکیه به علت تولید لوکوترین است. بدین ترتیب بنظر می‎رسد که مکانیسم اثر ضد آلزایمر عصاره کندر و اثر مثبت آن در بالا بردن حافظه و کم کردن فراموشی به علت اثر ضد التهاب آن در مغز است. ثابت شده است که مصرف

مسترمر داروهای ضد التهاب به عنوان بازدارنده از ابتلاء به بیماری آلزایمر است. عصاره کندر افزون بر این دارای خاصیت ضدکولیت بوده و می‎تواند کولیت‎های زخم‎دار را التیام بخشد. عصاره کندر دارای اثر ضد سرطان است و

می‎توانند سنتز RNA، DNA و پروتئین را در سلول‎های لوسمیک در  مهار نماید. کاربرد کندر افزون بر تاثیر مثبت آن در افزایش حافظه و رفع فراموشی، در درمان یک سری از بیماری‎های التهابی، ازجمله آرتریت روماتوئید، واکنش‎های آلرژی، آسم برونشیال مزمن، پسوریازیس و MS موثر است.

لطفا دقت کنید

به علت وجود ترکیبات ترپنوئیدی در روغن فرار کندر، می‎بایست همانند سایر فرآورده‎های حاوی روغن فرار (اسانس) از مصرف بیش از حد خوراکی این فرآورده اجتناب نمود.

در حین بارداری و شیردهی زیر نظر پزشک مصرف شود.

چطور مصرف کنیم

روزی ۳ بار هر بار ۱ تا ۲ کپسول با کمی آب میل شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید